Wytrzymały samochód akumulatorowy dla dziecka

Moi synowie są bardzo żywiołowymi dziećmi. Ostatnio na święta Bożego Narodzenia kupiliśmy im z mężem zabawkowe samochodziki na akumulator. Nie minął jeszcze miesiąc, jeszcze stała w domu choinka a samochodziki obu chłopców popsuły się. Ponieważ była to ich ulubiona zabawka i nie zauważyłam, żeby celowo ją niszczyli postanowiliśmy z mężem, że kupimy im nowe samochodziki, tym razem lepszej jakości, żeby za miesiąc znowu nie kupować nowych zabawek.

Znaleźliśmy wytrzymały samochodzik z akumulatorem

wytrzymałe samochody na akumulator dla dzieciSprawdziliśmy parametry zepsutych zabawek i od razu wiedzieliśmy w czym leży problem. Otóż, poprzednie zabawki dzieci były wykonane ze zwykłego, taniego plastiku, który praktycznie w ogóle nie chronił akumulatora przed wstrząsami. Dlatego akumulator wysiadł. W dodatku niektóre plastikowe części zaczęły już pękać, co stano się niebezpieczne dla dzieciaków. A przecież nie zauważyliśmy, żeby rozbijały ściany tymi samochodzikami. Tym razem postanowiliśmy wybrać lepsze zabawki. Udaliśmy się do hurtowni zabawek i powiedzieliśmy, że interesują nas wytrzymałe samochody na akumulator dla dzieci. Wśród zabawek, które zaprezentował nam sprzedawca były również takie, jakie popsuły się naszym dzieciom. Zwróciliśmy mu uwagę, że szukamy czegoś z wyższej półki. Pan pokazał więc nam samochodziki wykonane nie z plastiku, a z porządnego metalu. Stwierdziliśmy, że takie zabawki dużo bardziej nas satysfakcjonują. Owe samochodziki miały również bardziej wytrzymały akumulator. Producent zapewniał, że wytrzyma nawet kilkaset ładowań. Poprzednie zabawki w ogóle nie miały gwarancji na tę część. Koła również wykonane były niczym prawdziwe opony z gumy, a nie z plastiku. Od razu zwróciliśmy uwagę z mężem, że jest to solidniejsze wykonanie. Cena tych samochodzików była spora ale, uznaliśmy że za jakość się płaci i zdecydowaliśmy się kupić dzieciom te zabawki. 

Różnicę odczuliśmy zarówno my, jak i dzieci. Synowie zgodnie uznali, że te samochodziki dużo łatwiej się prowadzi i są bardziej czułe na przyciski gazu i hamulca. Również kierownica lepiej działa. My z mężem z kolei zauważyliśmy, że te samochodziki dużo szybciej się ładują i zużywają do tego mniej prądu. Ponieważ dzieci bardzo dużo nimi jeżdżą jest to bardzo praktyczna i użyteczna cecha. Jesteśmy zadowoleni z tego zakupu.