Wyróżnienie obrączek ślubnych

 

Przygotowania do wesela to nie lada wyzwanie. Jest cała masa spraw, które należy zorganizować. Na szczęście są również aspekty za które można się zabrać dużo wcześniej i tym samym skreślić je z listy zadań do wykonania tuż przed uroczystością weselną. Jednym z nich jest wybór drobnych dekoracji, które pojawiają się na sali weselnej oraz w kościele. Wśród nich jest także jedna z tych najważniejszych, czyli przyozdobienie symbolu miłości, jakim są obrączki ślubne.

Wiele zastosowań poduszeczek ze szkatułką na obrączki

piękna szkatułka na obrączki z poduszkąNa obecnym rynku można znaleźć wiele gadżetów ślubnych w którym można zanieść obrączki do ołtarza. Są to różnego typu pudełka, bardziej lub mniej ozdobne. Często spotyka są także poduszeczki do których przywiązane są obrączki. Czy można jednak połączyć ze sobą te dwa gadżety? Dla wszystkich osób, które nie potrafią zdecydować  się pomiędzy jedno z tych dwóch rozwiązań stworzono poduszki ze szkatułką. Obecnie jest to najczęściej wybierany przedmiot dekoracyjny. Piękna szkatułka na obrączki z poduszką wzbudzi zachwyt w gościach weselnych. Jej wygląd można dopasować do innych dekoracji obecnych na sali weselnej, w kościele lub elementów dekoracyjnych, które pojawiają się w kreacjach Pani lub Pana Młodego. Poduszeczki są naprawdę najróżniejszych kształtów, kolorów oraz wielkości. Najczęściej klienci decydują się na odcienie srebra, złota, biel lub szarość. Nie brakuje również dodatków w tym samym stylu. Poduszki są obszyte koronkami, tiulem oraz innymi dekoracyjnymi materiałami. Sama szkatułka to kwintesencja wzniosłego nastroju panującego podczas uroczystości. Obecnie przyszłe Pary Młode decydują się najczęściej na wybór szkatułek szklanych, przez które prześwituje zawartość. Złote obrączki można położyć na ułożonym skrawku materiału, tiulu, ozdobnej gąbeczce lub na sztucznym mchu. Ten ostatni świetnie sprawdza się na uroczystościach urządzonych w stylu boho. Szklane szybki połączone są ze sobą za pomocą metalowych ramek, które są zazwyczaj złote lub srebrne.

Chcąc podkreślić znaczenie obrączek, wiele przyszłych Par Młodych decyduje się na umieszczenie ich w ozdobnej szkatułce na poduszeczce, podczas tego jedynego, wzniosłego dnia. Jest to fajny pomysł, na który na pewno zwrócą uwagę goście weselni. Po całej uroczystości można odłączyć szkatułkę od poduszki i mieć świetne miejsce do przechowywania biżuterii.