Wypożyczalnia samochodów dostarcza je na lotnisko

Czy można wypożyczyć auto na lotnisku nie korzystając przy tym z lotniskowych wypożyczalni? Można, ponieważ samochód może zostać dostarczony na lotnisko z mieszczącej się poza jego obrębem wypożyczalni. Jest to rozwiązanie korzystniejsze finansowo, ponieważ auto wynajęte poza lotniskiem zawsze będzie o wiele tańsze. Wiadomo przecież, że oferta lotniskowych wypożyczalni jest droższa ze względu na to, że ponoszą one ogromne opłaty tytułem wynajmowania lotniskowej przestrzeni.

Jak wynająć samochód z dostawą?

wynajem samochodu w katowicach na lotniskoWynajęcie auta, które będzie dostarczone prosto pod terminal przylotów, jest bardzo prostą czynnością. Można taką rezerwację wykonać internetowo, telefonicznie lub przez dedykowaną aplikację. Bardzo fajnie działa to w Katowicach, gdzie znajduje się jeden z najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Z lotniska w Pyrzowicach każdego miesiąca korzysta ponad milion pasażerów z całego świata. Ruch lotniczy w kierunku Katowic jest ogromny, bo przecież to lotnisko obsługuje całą aglomerację śląską. I dlatego właśnie tak doskonale działają w tym mieście wypożyczalnie oferujące wynajem samochodu w Katowicach na lotnisko dostarczają je zatrudnieni w wypożyczalniach kierowcy. Auto zamawia się na konkretną godzinę, ale potem trzeba jeszcze potwierdzić swój przylot. Do wypożyczalni dzwoni się w momencie, kiedy odbierze się już bagaże. Auto jest niezwłocznie podstawiane pod terminal przylotów. Dzięki temu nie trzeba na lotnisku niczego szukać ani załatwiać formalności związanych z wynajęciem auta, bo wszystko odpowiednio wcześniej załatwia się drogą elektroniczną. Przez internet można nawet podpisać odpowiednią umowę, którą zresztą od danej osoby wypożyczalnia wymaga tylko raz. Potem można korzystać z jej usług bez zbędnych formalności, ale przy pierwszej umowie trzeba podać wszystkie swoje dane i ustawić sobie hasło klienta.

Przylatując do Katowic nie trzeba już szukać wypożyczalni, wybierać najlepszej oferty i załatwiać długich formalności. Nie trzeba też płacić kaucji za wynajęcie auta. Można skorzystać z oferty nowoczesnych wypożyczalni działających w pobliżu lotniska w Katowicach. Wypożyczenie samochodów jest niedrogie, a auta postawiane są pod terminal przylotów w momencie, w którym powiadomimy wypożyczalnię o odebraniu przez nas bagaży.