Wyjątkowe złote kolczyki typu celebrytki

Ostatnio bardzo podobają mi się złote kolczyki typu celebrytki w kształcie trójkątów. Prawie wszystkie moje koleżanki mają kolczyki celebrytki, tylko nie ja. Długo oszczędzałam pieniądze, aby móc sobie kupić takie kolczyki. Udało mi się zaoszczędzić prawie trzysta złotych. Myślę, że za taką kwotę spokojnie kupię eleganckie kolczyki celebrytki o nietuzinkowym kształcie trójkątów.

Bogata oferta złotych kolczyków dla eleganckich kobiet

złote kolczyki celebrytkiKoleżanka podała mi namiary na stronę sklepu internetowego z biżuterią dla kobiet. W sklepie tym jest bardzo szeroka oferta różnego rodzaju kolczyków i bransoletek ze złota. Interesuje mnie tylko złoto najwyższej próby, bo jestem uczulona na srebro. Wystarczy, że tylko na chwilę założę srebrny łańcuszek, a od razu dostaję uporczywej wysypki na szyi. Nie mogę nosić też wyrobów z metali szlachetnych.  W grę wchodzi tylko złoto, także białe. Przeglądam właśnie aktualną ofertę w tym sklepie online i jestem zachwycona bogactwem oferty. Znalazłam tutaj celebrytki, których szukałam, jak i inne, równie interesujące kolczyki. Takie złote kolczyki celebrytki kosztują około dwustu złotych. Cena może być trochę wyższa, w zależności od rodzaju próby. Chciałabym zamówić kolczyki o najmniejszej próbie złota, bo mogłabym w ten sposób oszczędzić sto złotych i w przyszłości kupić sobie złotą bransoletę. Musiałabym uzbierać kolejne sto złotych, co zajęłoby mi jeden miesiąc. Kolczyki typu celebrytki można nosić do każdej stylizacji, zarówno eleganckiej, jak i na co dzień. Idealne pasują tez do delikatnych łańcuszków ze złota o subtelnym splocie. Zdecyduję się zmówić te celebrytki w kształcie trójkątów, bo zauważyłam, że w magazynie pozostały tylko takie dwie pary. Do kolczyków zostanie dołączone piękne, aksamitne pudełko, które będzie świetnie prezentować się na mojej szafce. Za kolczyki zapłacę dwieście dziesięć złotych, nie licząc kosztów przesyłki.

Jak się okazało, przesyłka jest darmowa, co mnie bardzo ucieszyło. Zaoszczędzone pieniądze odłożę, żeby uzbierać na złotą bransoletkę. Kolczyki mają do mnie dotrzeć w ciągu najbliższych kilku dni roboczych, najpóźniej w czwartek. Już nie mogę się doczekać, kiedy założę swoje nowe kolczyki. W końcu, nie będę czuć się gorsza od swoich bogatszych koleżanek. Moich rodziców nie byłoby stać, żeby mi takie kolczyki kupić.