Wybór pióra Parker na prezent

Niedawno mój narzeczony obchodził urodziny, więc chciałam z tej okazji wręczyć mu jakiś ciekawy prezent. Długo zastanawiałam się nad tym, co wybrać, ponieważ bardzo mi zależało na tym, żeby trafić w jego gust. Chciałam, aby mój upominek był praktyczny, ale również świetnie wyglądał, ponieważ wiem, że Marcin właśnie takie rzeczy najbardziej lubi.

Piękne pióro firmy Parker

pióro parkerPo jakimś czasie dumania nad tym, co powinnam mu kupić, w końcu wpadłam na świetny pomysł. Zdecydowałam się na zakup pióra, ponieważ na co dzień Marcin dosyć sporo pisze. Lubi ten tradycyjny sposób sporządzania notatek. Przypomniało mi się również niedawno, że zaczął narzekać na pióro, którego używał dotychczas. Uznałam więc, że taki pomysł jest świetny. Zdecydowałam się na pióro parker, ponieważ firma ta słynie z wysokiej jakości tworzonych przez siebie produktów. Muszę również przyznać, że poszczególne serie piór wyglądają rewelacyjnie. Przez to było mi nieco trudno zdecydować się na konkretny model, ponieważ bardzo wiele piór mi się spodobało. Ostatecznie musiałam jednak wybrać jedno. Zdecydowałam się na czarne pióro o dosyć subtelnym i klasycznym wyglądzie. Do tego kupiłam od razu zestaw nabojów o różnych kolorach. Pióro przyszło w eleganckim pudełku, które doskonale nadaje się na prezent. Nie mogłam się więc doczekać, aż będę mogła je wręczyć.

Już samego ranka w dniu urodzin Marcina postanowiłam mu wręczyć swój upominek. Na początku był nieco zaskoczony kształtem pudełka, ponieważ nie domyślał się, co może się w nim znajdować – postanowiłam bowiem owinąć je kolorowym papierem do pakowania. Narzeczony był zachwycony wybranym przeze mnie prezentem – od tego czasu używa wybranego przeze mnie pióra niemal codziennie, jest również bardzo zadowolony z jego jakości oraz wyglądu.