Wizyta u dobrego psychoterapeuty w Krakowie

Rok temu spotkała mnie rodzinna tragedia i musiałam opuścić swoje dotychczasowe miejsce zamieszkania. Przeprowadziłam się do większego miasta, gdzie dostałam pracę i zaczęłam układać swoje życie na nowo razem z nowymi znajomymi.

Spotkanie z dobrym krakowskim psychoterapeutą

dobry psychoterapeuta krakówPo jakimś czasie zauważyłam u siebie niepokojące sygnały. Stałam się apatyczna, non stop myślałam o strasznych rzeczach z przeszłości i nie mogłam skupić się na rzeczywistości. Postanowiłam wreszcie coś z tym zrobić i zaczęłam szukać fachowej pomocy. Jeśli potrzebny jest dobry psychoterapeuta Kraków niewątpliwie ma dużo do zaoferowania. W Internecie znalazłam gabinet terapeutyczny i pełna nadziei, umówiłam się na pierwszą wizytę. Podczas tego spotkania wiele się wydarzyło, a ja wreszcie mogłam wypowiedzieć na głos jakie mam odczucia i jak bardzo ciężko jest mi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Podczas kolejnych spotkań dowiedziałam się, że nie zdążyłam przepracować w swoim umyśle tragedii, która mnie dotknęła, a efekty tego objawiały się napadami depresji i zmianą samopoczucia. Mój terapeuta był bardzo uważny i empatyczny, w sposób delikatny namawiał mnie do wyrażenia emocji i radził w jaki sposób utrzymać koncentrację. Dzięki tym spotkaniom, zrozumiałam jakie wewnętrze konflikty powodowały, że moje nastroje były zmienne. Nauczyłam się kilku ćwiczeń, za radą terapeuty zaczęłam również prowadzić dziennik, w którym zapisywałam wszystkie obawy oraz uczucia, a po jakimś czasie poczułam się lepiej. W końcu, przepracowałam ogromny strach, który we mnie tkwił, a dzięki tym spotkaniom mogłam na nowo spojrzeć na wiele spraw w moim życiu i poczuć się znacznie lepiej.

Praca nad sobą, również w ujęciu mentalnym jest niezwykle ciężka. Na szczęście, udało mi się znaleźć specjalistę, który spojrzał na moje problemy z innej strony i nauczył jak radzić sobie z trudami każdego dnia. Od tego czasu mam o wiele lepszy nastrój i z optymizmem spoglądam w przyszłość.