Warto kupować firnay

Prowadzę swoją działalność od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Mam sporo pracy i jeszcze nie wszystko idzie tak jakbym chciała ale cieszę się, że zdecydowałam się zaryzykować i otworzyć swój sklep. Zawsze interesowałam się szyciem, lubiłam robić przeróbki i stwierdziłam, że będę sprzedawać firany. Lubię kiedy w pomieszczeniu znajdują się firany, zasłony. Uważam, że aranżacja okna jest wówczas elegancka i w mieszkaniu czy domu jest od razu przytulniej. Lokal udało mi się wynająć w dobrej cenie.

Klienci chętnie zamawiają firany

firany sklep onlineZnajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania więc nie muszę wydawać pieniędzy na dojazdy. To bardzo dobra okolica bo blisko znajduje się sporo bloków, wieżowców a także domków jednorodzinnych. Dzięki temu od razu praktycznie od pierwszego dnia miałam sporo klientów. Może moje dochody nie są jeszcze na takim etapie jakbym chciała ale nie jest najgorzej. Mogę się utrzymać i stać mnie na wynajem i opłacenie wszystkim rachunków więc jak na początek to jest całkiem dobrze. Poza sklepem stacjonarnym zdecydowałam się także na sprzedawanie firan przez Internet. Firany sklep online to dobre rozwiązanie dla osób zapracowanych lub dla tych którzy najzwyczajniej  nie lubią chodzić po sklepach i wolą robić zakupy w ciszy i spokoju z domu lub z pracy. Moja strona internetowa jest bardzo czytelna. Porobiłam sporo zdjęć wszystkich firan, które są u mnie na stanie. Przez Internet sprzedaję gotowe firany, które pasują na określone wymiary okien. Na miejscu w sklepie stacjonarnym jestem w stanie przygotować firany na okna niestandardowe a poza tym klienci mogą wybierać, które firany najbardziej się im podobają i wówczas mam maszynę na miejscu i mogę stworzyć ciekawe aranżacje.

Cieszę się, że mój sklep stacjonarny jak i internetowy cieszy się takim powodzeniem. Uważam, że coraz więcej ludzi ponownie wraca do posiadania firan w swoich domach, mieszkaniach i to mnie cieszy. Puste okna z roletami nie dają takich efektów i jednak pomieszczenie nie prezentuje się dobrze bez firan. W wielu programach, w których znane osoby dekorują wnętrza pokazują fajne aranżacje, które bardzo mi się podobają. Staram się być na bieżąco z nowościami, które można wykorzystać u klientów żeby móc im proponować ciekawe rozwiązania.