Tania wymiana wyświetlacza

Pamiętam ten dzień jak dzisiaj. Było to tak – każdy pracownik firmy, w której byłam zatrudniona, na samym początku pracy dostawał piękny i nowy iPhone 6s. Był to bardzo dobry i drogi telefon, ale moja firma nie mogła sobie przecież pozwolić na to, aby jej pracownicy posiadali jakieś gorsze telefony niż nowe iPhony. Nie było za to u nas telefonów na biurku, żadnych numerów stacjonarnych poza recepcją. Ba, nawet nie wszyscy mieli swoje biurka. Ale wszyscy mieli iPhony i laptopy.

Szybka i profesjonalna wymiana szybki

wymiana szybki iphone 6sTak więc i ja również dostałam taki telefon. Bardzo o niego dbałam, chuchałam na niego i dmuchałam, od razu, kiedy tylko go dostałam skierowałam swe kroki do punktu z akcesoriami telefonicznymi, by kupić dla niego ochronną obudowę oraz szkło hartowane. Niestety te wszystkie działania nie uchroniły mojego telefonu przed tym strasznym zdarzeniem, które skończyło się totalnym uszkodzeniem wyświetlacza. Bez wyświetlacza telefon był całkowicie bezużyteczny. Byłam załamana, jednak kolega podpowiedział mi, że możliwa jest wymiana uszkodzonej szybki w telefonie. Bardzo się ucieszyłam i od razu zaczęłam szukać punktu, gdzie możliwa była wymiana szybki iPhone 6s. Ponieważ chodziło o telefon służbowy, nie chciałam ryzykować i wybrałam się do autoryzowanego punktu Apple, aby dokonać wymiany. Nie chciałam bowiem ryzykować, że coś pójdzie nie tak, że będą użyte nieodpowiednie części i tym podobne. W autoryzowanym serwisie zapłaciłam za tę wymianę sporo pieniędzy, jednak byłam bardzo zadowolona, ponieważ po wymianie telefon był jak nowy, wszystko działało bez zarzutu. A do tego wymiana została wykonana błyskawicznie, co bardzo mnie ucieszyło, ponieważ jak najszybciej potrzebowałam telefony, by móc pracować. Cóż to za wielkie szczęście, że zbitą w telefonie szybkę można naprawić i że nie oznacza ona wcale końca życia telefonu.

W obecnych czasach stłuczona w telefonie szybka to nie jest tragedia. Można bez problemu dokonać jej wymiany i telefon dalej będzie działał bez zarzutu. Warto jednak jest dokonać tej wymiany w profesjonalnym, najlepiej autoryzowanym serwisie, tylko wtedy bowiem możemy być pewni, że wymiana zostanie wykonana profesjonalnie i że nasz telefon będzie działał jak należy. Warto jest wydać na to trochę więcej pieniędzy.