Sprawdzony i skuteczny wypełniacz Neauvia Intense

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry wpływające na procesy wodne zachodzące w jej obrębie. Z biegiem lat powstają jego niedobory, a skóra traci sprężystość, napięcie i nawilżenie. Staje się bardziej wiotka, dlatego należy dostarczyć jej składników odżywczych poprawiających strukturę. W medycynie estetycznej stosuje się szereg zabiegów umożliwiających wprowadzenie kwasu hialuronowego bezpośrednio w tkanki skóry.W zabiegach stosuje się iniekcje z preparatów, których źródłem jest kwas hialuronowy oraz inne substancje czynne. 

Bezpieczne i skuteczne wypełniacze hialuronowe

sprawdzona neauvia intenseDo sieciowania wykorzystuje się polimery pozwalające na syntezę związku i zatrzymanie wody w skórze. Jednym z najlepszych preparatów jest sprawdzona Neauvia Intense, która stanowi jeden z lepszych wypełniaczy na rynku. Podobnie jak wszystkie wypełniacze powstaje z użyciem najwyższego źródła kwasu hialuronowego pochodzącego z Bacillus Subtilis. Dzięki wysokiej technologii produkcji wypełniacz cechuje wysoki stopień adaptacji w tkance umożliwiających osiągnięcie pożądanych rezultatów. Wypełniacz stosowany jest do modelowania policzków, podbródka i nosa, konturowania twarzy nawet w zaawansowanym stopniu starzenia skóry, a także korygowania głębokich zmarszczek oraz bruzd nosowo-wargowych. Zabiegi wygładzania zmarszczek są bardzo skuteczne i dają natychmiastowe efekty, które utrzymują się do roku czasu. Wstrzyknięty preparat ulega po kilkunastu miesiącach degradacji i całkowitemu wchłonięciu. Dlatego najlepiej zabiegi powtarzać średnio raz na rok, celem uzyskania doskonałych rezultatów w walce z procesami starzenia. Efekty pozwalają na zachowanie naturalnego wyglądu, bez efektu maski. Zachowana zostaje ruchomość twarzy i jej poszczególnych obszarów. Otrzymany efekt estetyczny jest niezwykle długotrwały, a poza młodym wyglądem dostarczone skórze zostają właściwe substancje wpływające na procesy biochemiczne i fizjologiczne w jej obszarze.

Zabiegi muszą być wykonywane przez doświadczonych lekarzy i kosmetologów. Poprzedzone są konsultacją, na której można uzyskać wszelkie informacje dotyczące preparatu oraz przebiegu i pielęgnacji po zabiegu. Nie wywołują wyłączenia pacjenta z codziennego życia i trwają około 30 minut. Ceny uzależnione są od obszaru i ilości zużytego materiału oraz prestiżu gabinetu. Dają niezwykłe efekty poprawy wyglądu skóry, likwidują nawet głębokie zmarszczki i bruzdy, a także znacznie poprawiają owal twarzy. Opóźniają procesy starzenia skóry i zachodzące w niej procesy degeneracyjne. Są praktycznie bezbolesne, a wypełniacz może być stosowany do wypełniania i modelowania ust.