Sprawdzone obuwie robocze

Buty robocze były najczęściej pomijanym elementem ekwipunku każdego pracownika budowlanego. Niewiele osób przejmowało się zakupem butów przystosowanych do pracy, używając często obuwia zimowego lub nawet codziennego. Podczas gdy na wielu stanowiskach nie było to zbyt dużym problemem, podczas prac ziemnych czy wysokościowych obuwie nieprzystosowane do pracy bardziej przeszkadzało niż pomagało, i często było przyczyną wielu wypadków.

Hurtowy zakup obuwia roboczego

buty robocze w bydgoszczyNasi pracownicy byli na szczęście na tyle doświadczoną załogą, by zdawać sobie sprawę ze wszystkich cech obuwia roboczego, oraz jego przydatności. Z tego powodu, po rozpoczęciu pracy przy budowie nowego odcinka autostrady, oraz powiększenia infrastruktury wodociągowej na tym terenie, niemal natychmiast złożyli wniosek o uzupełnienie magazynu o nowe buty robocze, zwłaszcza odmiany przeznaczone do pracy na terenie nierównym i niepewnym. Zapotrzebowanie było dość duże, gdyż załoga liczyła wielu pracowników, dlatego też zamiast korzystać z ofert małych sklepów z artykułami pracowniczymi, zdecydowaliśmy się kupić buty robocze w Bydgoszczy, w jednej z największych hurtowni sprzętu BHP w okolicy. Owa hurtownia współpracowała z wieloma największymi zakładami przemysłowymi i firmami budowlanymi, więc w ofercie posiadała wyłącznie artykuły z najwyższej półki. Do każdego dołączana była gwarancja jakości i niezawodności, a w wielu przypadkach również i certyfikaty autentyczności. W przeciwieństwie do wielu sklepów stacjonarnych, hurtownia posiadała obszerną ofertę, obejmującą bodaj wszystkie rodzaje obuwia roboczego, zarówno uniwersalnego jak i serii przeznaczonych do pracy w ściśle określonych warunkach.

Tak duża oferta wiązała się również z ogromnym zapasem magazynowym, dzięki któremu złożenie zamówienia obejmującego ilość butów wymaganą do wyposażenia całej załogi pracowniczej nie należało do szczególnie problematycznych. W razie ewentualnych braków magazynowych zawsze istniała możliwość sprowadzenia obuwia od producenta, lub wybrania najbardziej podobnych butów, mających często te same zalety, choć innego producenta. Hurtownia ta ciągle zbierała najwyższe opinie, głównie przez bardzo fachową obsługę oraz rozbudowaną ofertę, w której znajdowały się niemal wszystkie artykuły pracownicze.