Spodobały mi się wybrane przez męża drzwi

Mój mąż mnie zaskoczył. Przyjechał po mnie do pracy i zabrał nie do nowego bloku. Nie wiedziałam co on planuje. Ostatnio był trochę tajemniczy ale mówił, że ma sporo pracy i niestety przez kilka tygodni będzie musiał dłużej zostawać w pracy. Andrzej zawsze był bardzo pracowity i oszczędny. Dzięki temu wiele razy wyjeżdżaliśmy na piękne wycieczki do ciepłych krajów.

Drzwi w kolorze dąb sonoma były idealne

drzwi dąb sonomaOstatnio zaczęliśmy zastanawiać się nad kupnem mieszkania. Mąż wiedział jaka okolica mi się podoba. Oglądaliśmy już nawet wspólnie kilka mieszkań. Kiedy dzisiaj po pracy zabrał mnie w ten rejon myślałam, że wypatrzył znowu jakieś mieszkanie do obejrzenia. Okazało się, że ostatnie dni spędziła na remontowaniu mieszkania dla nas, które kupił w tajemnicy żeby zrobić mi niespodziankę. Mieszkanie było urządzone tak jak sama bym to zrobiła. Wiele razy z Andrzejem rozmawialiśmy o tym na jaki kolor chciałabym mieć pomalowane ściany, jakie drzwi w nowym mieszkaniu i tak wszystko było wykończone. Drzwi dąb sonoma, które najbardziej mi się podobały znajdowały się w naszym mieszkaniu. Były solidne i dobrze prezentowały się przy kolorach ścian, które mąż wybrał. Mieszkanie było jasne i przestronne. Nie mogłam uwierzyć, że nie zorientowałam się wcześniej co mąż dla mnie szykuje. Przecież chętnie pomogłabym mu we wszystkich pracach a tak biedak sam wszystko robił. Byłam bardzo wdzięczna mu za to co dla mnie zrobił.

Tym bardziej, ze wszystko w mieszkaniu mi się podobało. Naszym znajomym spodobały się bardzo drzwi. Pytali się nawet męża o namiary na sklep gdzie zostały kupione. Okazało się, że zostały przez niego zamówione w sklepie internetowym i dzięki temu zapłacił dużo mniej niż normalnie w sklepie stacjonarnym. Nawet nie myślałam, żeby takie rzeczy zamawiać przez Internet.