Spodnie dresowe na co dzień

Mój chłopak uwielbia chodzić w odzieży sportowej. W tym przypadku są to dresy różnego rodzaju. Mi to oczywiście nie przeszkadza pod warunkiem, że jak ze mną wychodzi to jakoś w tym wygląda. Czasami jak wyłapię coś na wyprzedaży w sklepie to sama mu kupuję takie spodnie dresowe. Oczywiście materiałowe, a nie ortalionowe bo tego rodzaju dresów nie lubię. 

Modne spodnie dresowe z nadrukiem moro

modne spodnie dresowe moroOstatnio również wybrałam się na buszowanie po sklepach. W końcu początek nowego roku to również początek wyprzedaży, kiedy następuje zmiana kolekcji w sklepach z zimowej na wiosenną. Zawsze korzystam z tych okazji, ponieważ można wyłapać fajne rzeczy. Tym razem dla mojego chłopaka wybrałam modne spodnie dresowe moro. Jest to hit sezonu, a wiem, że jeszcze takich nie ma. Wiem, że lubi wzór moro, więc nie martwiłam się, że mój wybór mu się nie spodoba. Zresztą spodnie te cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów sklepu. Ledwo co się dopchnęłam do stoiska z tymi spodniami, ale na szczęście znalazłam jeszcze takie w odpowiednim rozmiarze. Na szczęście w ostatniej chwili, ponieważ okazało się, że to ostatnie w tym rozmiarze. Okazuje się, że modne spodnie dresowe moro są bardzo popularne. Pośród osób kupujących znajdowali się mężczyźni, których raczej bym nie posądziła o chodzenie w dresie. Zapewne każdy z was wie o jaki typ chodzi. Elegancik, w płaszczu i casualowych butach. Jak widać dresy są dla każdego. Ja sama uważam, że jest to ponadczasowy strój. Są wygodne nie tylko do uprawiania sportu, ale nadają się również do wyjścia na różnego rodzaju spacery, czy luźne spotkania w gronie przyjaciół. Dla mnie dresy są ulubionymi ciuchami, w których chodzę po domu. Jestem, więc w stanie zrozumieć mojego chłopaka, dlaczego jest to jego ulubiony typ odzieży. Mam nadzieję, że modne spodnie dresowe moro, które mu zakupiłam trafią w jego gust i nie będą leżeć nieużywane w szafie. 

Na szczęście niepotrzebnie się martwiłam. Spodnie bardzo się spodobały, mój chłopak mówi, że sam chciał kupić podobne, ale niestety z racji tego, że jest to bardzo popularny obecnie wzór to i cena byłą wyższa. Jestem zachwycona, że trafiłam w jego gust. Zresztą najczęściej trafia, już jednak parę ładnych lat się znamy i miałam okazję poznać jego styl ubierania.