Przy zderzeniu dzwonimy po pomoc drogową

Gdy ulegniemy wypadkowi lub nagle podczas jazdy padnie nam akumulator musimy wezwać pomoc drogową, która odholuje nasz samochód do najbliższego warsztatu naprawy. Zawsze więc oprócz wszystkich dokumentów, która ma przy sobie każdy kierowca warto mieć spisane numery telefoniczne do warsztatów samochodowych, jakie będziemy mijać podczas naszej jazdy. Im bliżej nas będzie warsztat, tym szybciej zostanie wysłana laweta po nasz niesprawny samochód, która odwiezie go do naprawy. 

Profesjonalne warsztaty samochodowe oferują pomoc drogową  

pomoc na drodze szczecinWiększe lub mniejsze stłuczki zdarzają się kierowcom każdego dnia. Mimo, iż przed wyjazdem zawsze sprawdzamy stan techniczny naszego auta, to i tak nigdy nie przewidzimy wszystkich sytuacji, które mogą spotkać nas na drodze. Gdy więc pojawią się jakieś problemy od razu powinniśmy zadbać o odholowanie samochodu. Jeśli chodzi o pomoc na drodze szczecin ma wiele warsztatów samochodowych, które świadczą usługi naprawcze na najwyższym poziomie. Zawsze więc uda nam się zadzwonić po lawetę, która zabierze nasz samochód do najbliższego warsztatu. Bardzo często warsztaty usługę holowania mają wliczoną w cenę naprawy auta, dzięki czemu nie będziemy musieli ponosić dodatkowych kosztów. Szybko wezwana pomoc drogowa jest w stanie przyjechać do nas nawet w pół godziny lub szybciej. W warsztacie zawsze uzyskamy pomoc techniczną i będziemy mogli wynająć samochód zastępczy na czas naprawy naszego własnego. Mniejsze uszkodzenia zawsze naprawiane są na miejscu, co pozwoli nam na dalszą jazdę naszym własnym samochodem. Warsztaty samochodowe świadczą usługi naprawy pojazdów na najwyższym poziomie, więc zawsze uzyskamy potrzebną nam pomoc. Ceny holowania nie są wysokie lub wliczone są w cenę całej naprawy, zwłaszcza gdy mamy wykupioną polisę autocasco. Wówczas będziemy musieli jeszcze dokonać zgłoszenia szkody naszemu ubezpieczycielowi. 

Kolizje drogowe są codziennością. Musimy jednak wiedzieć, że nawet te małe, w wyniku których uszkodzone zostaną reflektory, tablice rejestracyjne lub lusterka eliminują nasz pojazd z dalszego ruchu. W takich sytuacjach zawsze należy zadzwonić do warsztatu samochodowego oferującego pomoc na drodze. W Szczecinie funkcjonuje coraz więcej salonów napraw, które wyślą lawetę po nasz samochód i odholują go do warsztatu, w którym zostanie on naprawiony.