Potrzebowałem Ukraińskich pracowników do pracy

Prowadzę dużą firmę biurową. Mam problem z kilkoma wysokimi stanowiskami. W Polsce jest bardzo mało pracowników, którzy mają odpowiednie kompetencje na to stanowisko. Dodatkowo sprawy nie ułatwia fakt, że jest to praca przejściowa, oferuje pracę tylko na krótki okres, a wiele osób, szczególnie o takich kompetencjach szuka pracy na stałe. Znajomy doradził mi, abym skorzystał na leasingu pracowników z Ukrainy, bo takie osoby są o wiele chętniejsze do pracy tymczasowej.

Szukałem pracowników z Ukrainy w niskiej cenie

leasing pracowników z ukrainy cenaleasing pracowników z ukrainy - niska cenaZacząłem się zastanawiać skąd wziąć takich pracowników. Zależało mi na tym, aby forma zatrudnienia była legalna, a pracownicy rzetelni i profesjonalni. Zacząłem szukać informacji na ten temat. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: leasing pracowników z ukrainy cenaleasing pracowników z ukrainy – niska cena i zacząłem przeglądać ofertę. Znalazłem ciekawą ofertę leasingową jednej firmy. Pobierali oni bardzo niską prowizję za znalezienie odpowiednich dla mnie pracowników. To mi odpowiadało, bo dzięki niskiej cenie agencji pracy, więcej zostawało mi do zapłaty dla pracownika. Zadzwoniłem tam i spytałem o szczegóły oferty. Przedstawiciel handlowy tej agencji pracy przedstawił mi warunki współpracy. Podpisywałem umowę bezpośrednio z nimi, a oni z pracownikami, którzy spełniają moje oczekiwania. To oni są odpowiedzialni za pracownika. Taka forma współpracy może trwać do pół roku. Następnie mogą wyszukać dla mnie nowego pracownika, lub mogę sam podpisać już bezpośrednią umowę z poprzednim pracownikiem. Taka forma współpracy mi odpowiadała. Mogę również sam wybrać pracownika z przedstawionych mi kandydatur. Podpisałem umowę i właśnie na taką formę wyboru pracownika i współpracy się zdecydowałem. Już kilka dni później otrzymałem profile kandydatów, którzy byli chętni podjąć ze mną współpracę na określonych przeze mnie warunkach.

Szybko znalazłem odpowiednią osobę do pracy. Dzięki leasingowej formie współpracy szybko i sprawnie znalazłem odpowiedniego pracownika do firmy, a w dodatku koszt jego zatrudnienia dzięki podjęciu współpracy z agencją pracy był niższy niż gdybym zdecydował się go zatrudniać bezpośrednio. Plusem było także to, że pracownicy z góry wiedzieli, że są tu tylko tymczasowo. Odpowiadało im to, bo większość chciała szybko sobie dorobić i wrócić do kraju.