Potrzebowałem kupić suszarkę kieszeniową

Prowadzę firmę biurową. Ostatnio dużo myślałam nad jakimiś usprawnieniami w firmie, ale nie od strony technicznej i informatycznej tylko praktycznej. Zauważyłam między innymi, że często moi pracowniki po wyjściu z łazienki czekają, aż wyschną im ręce i dopiero potem zabierają się z powrotem do pracy. Niby logiczne, że nie chcą zamoczyć papierów mokrymi dłońmi, ale w ten sposób, każde ich wyjście do toalety to minimum 10 minutowa przerwa.

Poszukiwania energooszczędnej suszarki kieszeniowej

energooszczędna suszarka kieszeniowaPostanowiłam, że najlepiej będzie kupić kieszeniową suszarkę do rąk do łazienki, ponieważ będzie to rozwiązanie skuteczne i higieniczne. Jednakże znajoma, której powiedziałam o swoich planach przestraszyła mnie, że rachunki za prąd mnie zjedzą, ponieważ takie suszarki mają bardzo dużą moc i ciągną dużo energii elektrycznej. Ja jednak poradziłam sobie i z tym. Udałam się do sklepu ze sprzętem AGD i powiedziałam, że interesuje mnie energooszczędna suszarka kieszeniowa. Sprzedawca od razu pokazał mi kilka interesujących modeli. Najbardziej spodobała mi się suszarka, która miała bardzo szybki czas suszenia. Była energooszczędna, co w połączeniu z szybkim czasem suszenia powodowało, że zużywała mało prądu. Była ona higieniczna, ponieważ działała bezdotykowo. Miała czujnik, który wyczuwał, że ktoś włożył ręce do specjalnej kieszonki i w tym momencie się uruchomiała. Posiadała nawet wyświetlacz LED, który wskazywał ile jeszcze czasu pozostało do wyłączenia się suszarki. Suszarka kieszeniowa pracowała bardzo cicho w porównaniu z innymi suszarkami do rąk. Było to dla mnie ważne, ponieważ nie chciałam aby suszarkę zamontowaną w toalecie słychać, aż w biurze. Wybrana przeze mnie suszarka była wykonana z wysokiej jakości materiałów. Była ona w pełni bezpieczna i zabezpieczona przed wilgocią. Silnik miał bardzo wysoką moc, jak na produkty tego typu. 

Zdecydowałam się zakupić suszarkę i jeszcze tego samego dnia zamontować ją w łazience w biurze. Taka suszarka to był bardzo dobry wybór. Była cicha i wydajna. Znacznie ułatwiła komfort pracy. Pracowała szybko i bardzo dobre suszyła dłonie. Jej montaż był bardzo prosty. Przymocowałam ją do ściany za pomocą specjalnych, wytrzymałych przyssawek, dzięki czemu nie musiałam wiercić dziury w ścianie łazienki.