Potrzebowałem instalacji odgromowej w Krakowie

Jestem w trakcie stawiania mojego wymarzonego domu jednorodzinnego. Długo na niego oszczędzałem, ale w końcu mogłem sobie na niego wraz z żoną pozwolić. Bardzo cenię sobie bezpieczeństwo i nigdy na nim nie oszczędzałem. Nie ważne czy chodziło o rower, samochód czy dotychczas wynajmowane mieszkanie. Moim mottem od dziecka było „przezorny, zawsze ubezpieczony”. Dokładnie tak samo chciałem zabezpieczyć od wszystkiego nasz rosnący w oczach dom.

Poszukiwania dobrej instalacji odgromowej

dobre instalacje odgromowe w krakowieZ racji braku doświadczenia w tej materii postanowiłem poradzić się mojego dobrego przyjaciela, który mieszkał w okolicy. Zapytałem się go, jak najlepiej zabezpieczyć swój dom od nieprzewidzianych wypadków. Odpowiedział mi, że w tej części miasta często są wyładowania atmosferyczne, więc warto w pierwszej kolejności pomyśleć o zabezpieczeniu dachu przed niechcianymi piorunami. Polecił mi firmę, która robi dobre instalacje odgromowe w Krakowie i okolicy. Sam od nich miał założony piorunochron i od kilku lat nie miał problemu z przepalonymi bezpiecznikami czy spalonym telewizorem. Za radą przyjaciela zadzwoniłem pod podany numer telefonu aby omówić szczegóły. Pan po drugiej stronie słuchawki dokładnie wypytał mnie o dane techniczne budynku, dachu oraz lokalizacji. Umówiliśmy się na spotkanie na mojej działce, aby eksperci mogli dokładniej oszacować koszt zamontowania instalacji odgromowej. Wstępnie podana cena i czas realizacji były bardzo atrakcyjne, dlatego bez wahania umówiłem się na spotkanie. Po dokładnej ekspertyzie poznałem już bardziej przybliżony koszt montażu. Wciąż była to bardzo atrakcyjna cenowo oferta. Podpisałem niezbędne dokumenty, wpłaciłem zaliczkę oraz ustaliliśmy dogodny dla wszystkich termin rozpoczęcia prac.

Ustalonego dnia na mojej posesji pojawili się eksperci od montowania instalacji odgromowych. Ilość sprzętu oraz długość, wysokojakościowego aluminiowego drutu, który będzie zbierał wszelkie wyładowania atmosferyczne zrobił na mnie ogromne wrażenie. Całe przedsięwzięcie zajęło tydzień, jednak każdego dnia było widać efekt pracy profesjonalistów. Po tygodniu mój dom był zabezpieczony z każdej strony. Wszystko było zrobione schludnie i dokładnie. Jestem bardzo zadowolony z efektu. Jestem przekonany, że od teraz mój dom jest prawidłowo zabezpieczony.