Potrzebowałem garażu metalowego

Niedawno kupiliśmy sobie z żoną małe mieszkanie w bloku. Mieszkanie było bardzo komfortowe, a przede wszystkim własne. Przed blokiem posiadaliśmy prywatny parking, ale nie był on niestety kryty. Zimą stanowiło to duże nieudogodnienie. Na szczęście udało mi się znaleźć wyjście z tej sytuacji. Niedaleko naszego bloku znajdowały się garaże metalowe na wynajem lub sprzedaż. Postanowiliśmy z żoną wynająć sobie na zimę taki garaż i przechowywać w nim nasz samochód.

Zalety garaży metalowych

garaż metalowyUdało mi się znaleźć numer kontaktowy do osoby, która zarządzała tymi garażami metalowymi. Udało mi się wynająć jeden garaż metalowy. Było to dla nas bardzo praktyczne i komfortowe rozwiązanie. Cena wynajmu była dość przystępna, a w przyszłości mogliśmy kupić taki garaż metalowy w bardzo dobrej, niskiej cenie. Od razu udaliśmy się obejrzeć wynajęty przez nas garaż metalowy. Posiadał on bardzo solidną i trwałą konstrukcję. Wykonany był z wysokojakościowej blachy metalowej. Była ona pokryta warstwą ocynkową, dzięki czemu wiedziałem że nie zardzewieje pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Kolejną jego zaletą było to, że posiadał on płaski, niespadzisty dach. W środku był on dosyć przestronny. Miał odpowiednie jak dla nas wymiary. Bez problemu udało nam się zmieścić do środka nie tylko nasz samochód, ale i inne zawadzające w mieszkaniu sprzęty. Na ścianach garażu było nawet specjalne miejsce do powieszenia półek. Bardzo mi się podobało w tym garażu to, że miał jednoskrzydłową lekką do otwarcia bramę. Brama była otwierana również automatycznie, ale w razie awarii systemu lub wyładowania się baterii w pilocie można było bez problemu poradzić sobie z tym ręcznie. Przez całą zimę garaż służył nam bezproblemowo i byliśmy z niego z żoną bardzo zadowoleni. Do tego stopnia, że na wiosnę zdecydowaliśmy się go odkupić od poprzedniego właściciela.

Udało nam się go dostać w bardzo przystępnej cenie. Taki garaż metalowy jest to bardzo dobre rozwiązanie, zarówno dla osób, które nie mają gdzie postawić swojego samochodu, jak i mają problem z nagromadzeniem się w domu dużej ilości ciężkich sprzętów. Jest on dużą tańszą alternatywą dla garaży murowanych. W dodatku garaż metalowy nie wymaga stawiania fundamentów. Dzięki temu jego postawienie nie wymaga załatwiania formalności.