Poszukiwanie fotografa wnętrz w Krakowie

Od dłuższego czasu inwestuje w nieruchomości. To bardzo dobra inwestycja. Kupuje stare mieszkania, remontuje i sprzedaje drożej. Teraz weszłam na rynek nieruchomości w Krakowie. Moje pierwsze mieszkanie na sprzedaż było już gotowe. Teraz wystarczyło wystawić ofertę sprzedażową. Ale do tego potrzebowałam zdjęć. Musiałam znaleźć jakiegoś fotografa wnętrz, który wykonałby dla mnie odpowiednie, profesjonalne i wyraźne zdjęcia mieszkania na sprzedaż.

Znalazłam dobrego Krakowskiego fotografa wnętrz

fotografia wnętrz krakówZależało mi na tym, aby znaleźć profesjonalnego fotografa wnętrz, ponieważ wiedziałam iż dobre zdjęcia to połowa sukcesu w sprzedaży mieszkania. To właśnie zdjęcia najbardziej interesują potencjalnych kupców. Poszukiwania odpowiedniego fotografa rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: fotografia wnętrz kraków, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko znalazłam to czego potrzebowałam. Był to fachowy i kompetentny fotograf z wieloletnim doświadczeniem w branży. Miał on bardzo dobre rekomendacje klientów, którzy chwalili go głównie za niskie, przystępne, konkurencyjne ceny, profesjonalny sprzęt oraz indywidualne podejście do klienta. Na jego stronie internetowej mogłam zapoznać się również z jego portfolio. Muszę przyznać, że jego zdjęcia były naprawdę imponujące. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na jego temat postanowiłam skorzystać z jego usług. Zadzwoniłam pod podany numer telefonu i umówiłam się z nim na sfotografowanie wnętrza jeszcze mojego mieszkania. Dużą zaletą tego fotografa było to, że specjalizował się on w fotografii wnętrz. Posiadał odpowiedni sprzęt oraz umiał operować światłem w pomieszczeniu tak, aby wyeksponować jego zalety. Wybraliśmy termin, który odpowiadał nam obojgu i już kilka dni później zjawił się on u mnie w domu, aby wykonać zdjęcia. Jak się już wkrótce okazało to był dobry wybór.

Byłam bardzo zadowolona z tego fotografa wnętrz i wykonanych przez niego zdjęć. Okazał się rzetelny i skrupulatny. Wykonał trochę więcej zdjęć, żebym mogła wybrać te moim zdaniem najlepsze. Wszystkie jego zdjęcia były bardzo profesjonalne i przejrzyste. Odpowiednio eksponowały wnętrze. Wiedziałam, że skutecznie przyciągną potencjalnych kupców do obejrzenia mieszkania. W dodatku wykonał je w naprawdę niskiej, przystępnej cenie.