Polecany susz konopny

Bogactwo produktów konopnych z kannabidiolem (CBD), wcale nie ułatwia wyboru. Natomiast producenci zawsze twierdzą, że to ich wyrób jest najlepszy. Zatem, jak wybrać produkt z CBD, którzy rzeczywiście jest najlepszy, a jego działanie jest uniwersalne? Oczywiście należy zwracać uwagę na stężenie procentowe tej substancji czynnej, gdyż im jest jej więcej, tym lepiej.

Sklepy z suszem konopnym

susz konopnyNa początek zaznaczyć należy, że susz marihuany CBD jest w pełni legalny i możemy go zakupić w dowolnej ilości. Jest tak, ponieważ zawiera on śladowe ilości tetrahydrokannabinolu (THC), który jest substancją psychoaktywną, wywołującą odurzenie oraz wykazującą właściwości uzależniające. W zwykłej marihuanie, tej substancji aktywnej może być od kilku do kilkudziesięciu procent, natomiast w legalnej ta wartość to z reguły 0,11%. Jak widać, różnica jest kolosalna i na pierwszy rzut oka daje się zrozumieć, że tak niska zawartość nie jest w stanie powodować żadnego, niepożądanego stanu. Jeżeli chcemy kupić susz konopny CBD, najlepiej zrobić to online. Dlaczego? Albowiem sklepy internetowe mają bardziej urozmaicony i bogaty asortyment, dzięki czemu mamy realny wybór, a nie musimy się ograniczać do zaledwie kilku gatunków, jak to ma miejsce w wielu sklepach stacjonarnych. Siłą sklepów online są także ceny oraz możliwość ich dodatkowego obniżenia, gdy zdecydujemy się na zakup większej ilości „zioła”. Jest to bardzo opłacalny manewr, albowiem pozwala zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych na jednym zakupie. Pamiętać należy iż legalną marihuanę należy przechowywać nie w plastikowych woreczkach strunowych ani nie w folii aluminiowej, lecz w dedykowanych szklanych słoiczkach. Mogą one pomieścić, w zależności od rozmiaru, od jednego do kilkudziesięciu gramów suszu CBD. Je także można nabyć w ofercie większości sklepów konopnych online.

Jeżeli chodzi o koszt zakupu legalnej marihuany, to jest to kwestia bardzo zróżnicowana. Jest tak, ponieważ niektóre jej odmiany kosztują zaledwie dwadzieścia pięć-trzydzieści złotych za gram, a inne nawet dwa razy więcej. Oczywiście jest to spowodowane zawartością kannabidiolu, a najdroższe gatunki zawierać go mogą w bardzo dużych ilościach. Medyczną marihuanę możemy stosować zarówno w ramach terapii, jak i profilaktycznie.