Polecana kancelaria prawna w Legnicy

Niestety, ale sytuacja w moim małżeństwie jest bardzo napięta. Od jakiegoś czasu zaobserwowałam, że mąż zaczął mnie regularnie unikać. Mam wrażenie, że specjalnie więcej pracuje, a nawet zdarzyło się, że zapomniał o moich urodzinach. To na pewno celowe działanie, abym zaczęła się od niego odsuwać. Nie chcę już dłużej żyć w takim zawieszeniu, dlatego postanowiłam wziąć separację małżeńską. Mam nadzieję, że ta decyzja uratuje nasze małżeństwo. 

Prestiżowe kancelarie adwokackie w Legnicy

kancelaria adwokacka - legnicaJestem zmuszona poszukać profesjonalnej, a zarazem niedrogiej kancelarii adwokackiej z Legnicy. Nie mam w tej chwili zbyt wielu oszczędności, gdyż w ostatnim czasie straciłam pracę. Wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i wpiszę w wyszukiwarkę frazę: ,,kancelaria adwokacka – Legnica i okolice”. Jak się okazuje, w samej Legnicy funkcjonuje aż dwadzieścia pięć kancelarii prawnych, w tym dziesięć adwokacko – radcowskich. Interesuje mnie adwokat, który specjalizuje się wyłącznie w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Tak przeczytałam na forum internetowym, że nie warto brać porady prawnej u karnisty. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu i jestem już umówiona na jutro. Koszt porady prawnej będzie oscylować w granicy dwustu złotych, w zależności od tego, czy będę potrzebować pomocy przy pisaniu wniosku o separację. Adwokat poprosił mnie, abym wzięła ze sobą akt małżeństwo i dowód osobisty. Prawnik poinformował też mnie, że przy separacji obowiązuje rozdzielność majątkowa, z czym muszę się liczyć. Oznacza to, że każdy z nas będzie sam rozporządzał swoim majątkiem i pracował na siebie. Trochę przeraża mnie ta sytuacja, ale nie widzę innego wyjścia. Pragnę uratować nasze małżeństwo, w którym już trwam dwadzieścia lat. Uważam, że za wcześnie jest myśleć o rozwodzie.

Muszę przyznać, że stresuję się przed jutrzejszą wizytą w kancelarii prawnej. Jest to dla mnie nowe doświadczenie, bo jak dotąd nie było sposobności, aby korzystać z tego rodzaju usług. Pociesza mnie fakt, że adwokat miał bardzo miły głos przez telefon, więc wydaje mi się, iż mogę mu w pełni zaufać. Szkoda tylko, że nie jest to kobieta. Mam jednak nadzieję, że adwokat wykaże się profesjonalizmem i nie będzie mnie oceniać. Przyznam, że trudność sprawia mi rozmowa o moim małżeństwie.