Piękne lampy do salonu

Pracuje jako dekoratorka wnętrz już od bardzo wielu lat. Przyznam szczerze, że moje początki w zawodzie nie były łatwe. Po studiach przez długi czas pracowałam jako asystentka projektanta wnętrz, bez żadnych szans na awans na architekta i bez szans na podwyżkę. Moje zarobki były słabe, byłam bardzo zniechęcona i nie wierzyłam kompletnie w siebie. W pewnym momencie doszłam do ściany i postanowiłam, że dalej tak być nie może.

Lampy w stylu art deco

ekskluzywne lampy art decoNapędzana złością, buntem i nie wiem czym jeszcze postanowiłam otworzyć własne studio projektowe. Wiele ryzykowałam, ale udało mi się. Po krótkim czasie zaczęły sypać się zlecenia. Moi zadowoleni klienci polecali mnie swoim znajomym i tak to szło. Po niedługim czasie musiałam zatrudniać już osoby do pomocy. W końcu sama miałam asystenta, czyli role się odwróciły. Obecnie mam bardzo wielu klientów wśród najbardziej znanych osobistości naszego miasta. Moje biuro projektowe należy do najbardziej renomowanych firm tego typu w naszym mieście. Na brak zleceń nie narzekam. Obecnie realizuję projekt dla pewnego bardzo wpływowego biznesmena. Projekt w zasadzie jest już gotowy, pozostała tylko kwestia oświetlenia. Uważam, że oświetlenie to jeden z najbardziej istotnych elementów projektu. Dobre oświetlenie nada charakteru nawet niezbyt ciekawemu wnętrzu, zepsuje wnętrze dobrze urządzone. Ja do projektu dla mojego klienta zaplanowałam ekskluzywne lampy art deco. Uważam, że takie lampy sprawdzają się w każdym wnętrzu, a już szczególnie dobrze będą prezentować się w klasycznym wnętrzu, które urządzam dla mojego klienta. Udało mi się znaleźć oryginalne lampy art deco. Dostępne są w stosunkowo korzystnej cenie, natychmiast więc dokonałam ich zakupu. Była to bowiem istna gratka, lampy są bardzo wysokiej jakości i do tego w doskonałym stanie.

Kiedy urządzamy wnętrze, jednym z najbardziej istotnych elementów jest oświetlenie. Dobrym wyborem są lampy w stylu art deco, czy to oryginalne z epoki, czy też stylizowane na art deco. Lampy takie doskonale pasują do każdego rodzaju wystroju, sprawdzą się dobrze zarówno w klasycznych wnętrzach, jaki we wnętrzach bardzo nowoczesnych. Dlatego ich zakup w każdym przypadku będzie doskonałym pomysłem. Na pewno jest to wydatek, który jest wart swojej ceny.