Permanentny makijaż brwi

 

Jestem kobietą bardzo zapracowaną. Pracuję w korporacji i towarzyszy mi sporo stresu, jak i satysfakcji. Dlatego też moje poranki zazwyczaj nie są spokojne. Muszę wykonać dziesiątki czynności, a mój czas na nie, niestety nie jest z gumy. Kiedy ostatnio żaliłam się przyjaciółce na tę sytuację, zaproponowała mi, bym poszła do kosmetyczki i poprosiła o wykonanie permanentnego makijażu brwi, co zaoszczędziłoby mi sporo czasu. Stwierdziłam, że jest to pomysł, nad którym warto się pochylić.

Wykonanie makijażu permanentnego brwi

bezpieczny makijaż permanentny brwi - kołobrzegMuszę otwarcie przyznać, że moja praca daje i bardzo dużo satysfakcji. Jest również niezwykle wymagająca, ponieważ wiem, ile osób chciałoby pracować na moim miejscu. Ostatnio miałam jednak okres przesilenia, kiedy wstawałam do pracy zmęczona i kładłam się spać jeszcze bardziej zmęczona. Poranna pielęgnacja zajmuje mi bardzo dużo czasu, przez co często nie dojadam śniadania do końca. Dużo czasu kradnie mi makijaż brwi. Ostatnio pożaliłam się na tę sytuację swojej przyjaciółce, która zaproponowała mi niecodzienne rozwiązanie. Stwierdziła, że powinnam dać sobie zrobić permanentny makijaż brwi. Kiedy dłużej pomyślałam o tej opcji, stwierdziłam, że to dobry pomysł. Dlatego też obiektem mojego zainteresowania stała się kosmetyczka wykonująca bezpieczny makijaż permanentny brwi – Kołobrzeg to spore miasto, dlatego też nie miałam problemu, by znaleźć w nim kosmetyczkę, która wykona mi taki makijaż brwi. Szybko trafiłam do jednej z nich i od razu zapisałam się na ten zabieg. Byłam całym tym faktem bardzo podekscytowana. Jednocześnie głęboko wierzyłam w to, że decydując się na to, oszczędzę rano kilka cennych minut. Miało mieć to dla mnie naprawdę duże znaczenie.

Teraz kiedy jestem już po zabiegu permanentnego makijażu brwi, jestem niezwykle zadowolona. Zabieg nie był dla mnie bolesny, wspominam go dobrze. Kosmetyczka była również bardzo profesjonalna. Czułam, że jestem w naprawdę dobrych rękach. Co jest jednak najważniejsze, rano mam o wiele więcej czasu dla siebie. Dzięki swojej decyzji jestem w stanie dokończyć ze spokojem śniadanie, a nawet i dopić kawę! Było to rewelacyjne rozwiązanie, za które do dzisiaj dziękuję swojej przyjaciółce. To przecież ona mi podpowiedziała, że byłaby to dla mnie super opcja.