metalowy łańcuszek do torebki

Nowy łańcuszek do czarnej torebki

Od lat interesuje się modą. Uwielbiam śledzić wszelkie modowe nowinki. Gdy ciuchy które mam w szafie wychodzą z mody próbuję dokonać przeróbek tak aby na nowo mogła się nimi cieszyć. Dzięki temu nie tylko zyskuje miejsce w szafie ale również oszczędzam pieniądze w portfelu.

Łańcuszek do torebki

metalowy łańcuszek do torebki Gdy tylko któraś z moich rzeczy ulegnie zniszczeniu zanim wyrzucę ją na śmietnik zawsze podejmuję się jej naprawy. Robię tak nie tylko z odzieżą ale również z przedmiotami domowego użytku. Ostatnio podczas wieczornego wyjścia na miasto w jednej z ulubionych torebek zerwał się łańcuszek. Ulubiona czarna torebka na wszelkiego rodzaju wyjścia stała się teraz bezużyteczna. Łańcuszek dodawał jej uroku. Długo myślałam w jaki sposób mogłabym ją naprawić. Zdecydowałam że najlepszym sposobem na renowacje będzie zdemontowanie zerowanego łańcuszka i zamontowanie nowego. Łańcuszek był bardzo solidnie przyszyty do torebki. Musiałam włożyć sporo wysiłku w to aby go całkowicie usunąć. Po tym jak udało mi się zdemontować zabrałam się na montowanie nowego łańcuszka. Solidny metalowy łańcuszek do torebki nie tylko był mocny ale i bardzo ładny. Doskonale pasował do mojej czarnej torebki i podkreślał jej krój. Po zamontowaniu miałam pewność, że torebka nie tylko dobrze się prezentuje ale również przetrwa wiele kolejnych wypadów na miasto i imprez. Gruby metalowy łańcuszek dawał mi pewność, że cokolwiek włożę do wnętrza torebki wytrzyma ona jej ciężar. Nowy łańcuszek dodawał mojej torebce nowoczesnego wyglądu i odświeżył jej wygląd. Stary łańcuszek był już mocno sfatygowany.

Moja torebka na nowo stała się funkcjonalna. Znajome z którymi wychodzę na imprezy w pierwszej chwili myślały, że kupiłam sobie nową torebkę. Jestem bardzo zadowolona z renowacji. Łańcuszek nie był drogim zakupem i z pewnością dzięki samodzielnej naprawie zaoszczędziłam sporo pieniędzy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *