Najlepsze podłogi winylowe

Podłogi winylowe to nie zupełna nowość ale nie każdy wie o ich istnieniu. To świetna alternatywa dla wszystkich tradycyjnych technologii wykonania podłóg. Zastosowanie tworzyw sztucznych w branży wykończeniowej otworzyło furtkę do bardzo ciekawych inspiracji i na ich bazie powstały doskonałe panele winylowe LVT. jest to propozycja dla wszystkich, którzy pragną odmienić oblicze swojego wnętrza otrzymując jednocześnie bardzo trwały i odporny produkt.

Najlepsze podłogi z paneli winylowych

gerflor panele winylowePojawienie się paneli winylowych na rynku budowlanym zainspirowało projektantów i samych inwestorów. Niepowtarzalne, odzwierciedlające naturalne faktury wzory, łatwość montażu oraz odporność to wszystko można znaleźć w doskonałych panelach winylowych LVT (luxury vinyl tiles). Jednym z potentatów w produkcji paneli winylowych jest światowy lider w produkcji nawierzchni podłogowych firma Gerflor. Jeżeli zdecydujemy się na produkty Gerflor panele winylowe z całą pewnością spełnią nasze oczekiwania. Panele winylowe LVT tej marki to bardzo bogate wzornictwo. Znajdziemy tam odzwierciedlenie drewna, kamieni, ceramiki, tkanin, betonu oraz metalu. Jest to pod tym względem bardzo wyjątkowa oferta i niedościgniona przez inne firmy tej branży. Panele winylowe Gerflor są oferowane w bardzo różnych grubościach z proponowanymi odmiennymi sposobami montażu od klejenia po montaż na „pływająco”. Montaż paneli Gerflor jest bardzo prosty i przy zachowaniu podstawowych jego zasad można go wykonać samemu. Panele winylowe są bardzo odporne na ścieranie oraz na zaplamienia i wodę. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości dzięki solidnej warstwie wierzchniej z PVC. Panele mają budowę warstwową tworząc warstwę izolacyjną i dając wrażenie bardzo „miękkiego” chodzenia. W Ofercie wszystkich producentów są panele o bardzo różnych klasach użytkowych i ścieralności. Można więc bardzo dokładnie dopasować panele do poszczególnych pomieszczeń biorąc pod uwagę przewidywane natężenie ruchu.

Panele winylowe w zależności od producenta posiadają inną budowę chociaż opartą na tych samych warstwach. Na rynku występują panele winylowe miękkie i twarde różniące się budową warstwy wzmacniającej. Warstwą poprawiającą akustykę wnętrza jest warstwa korkowa. Panele winylowe to propozycja do każdego wnętrza i dla każdego klienta bez względu na preferencje aranżacyjne. Jest to produkt, który można dopasować do każdego gustu.