Najlepsza szczoteczka elektryczna

 

W obecnych czasach, szczotkowanie zębów tradycyjną szczoteczką można uznać za przestarzałą metodę, które już nie jest skuteczna. Porównując je do dzisiejszych elektrycznych modeli, to manualne jedynie muskają nasze zęby, a nie czyszczą.

Co się znajduje w zestawie szczoteczki Smilesonic?

szczoteczka elektryczna smilesonic exKażdy, kto choć raz miał okazję umyć zęby szczoteczką elektryczną, już nigdy nie będzie chciał wrócić do tradycyjnej, manualnej. Przede wszystkim wynika to z wygody i skuteczności działania. Szczoteczka elektryczna Smilesonic Ex jest w stanie w ciągu sześćdziesięciu sekund wykonać aż dziewięćdziesiąt cześć tysięcy obrotów, co jest fenomenalnym wynikiem. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie czyścić zęby, dziąsła i język. Model Smilesonic Ex posiada aż pięć trybów czyszczenia zębów, cztery różne końcówki, ładowarkę i praktyczne etui, które będzie niezastąpione w podróży. Maksymalny czas ładowania szczoteczki wynosi od sześciu do siedmiu godzin, po których można z niej bezprzewodowo korzystać nawet przez trzydzieści dni. Dostępne tryby mycia zębów, umożliwiają na dokładne ich czyszczenie, wybielanie, polerowanie lub delikatne czyszczenie w przypadku wrażliwych dziąseł. Średnia prędkość, z jaką szczoteczka wykonuje obroty pulsująco – drgające, które są obecnie najskuteczniejsze w czyszczeniu zębów i dziąseł. Dodatkową zaletą tejże szczoteczki, jest wbudowany timer, który odmierza za nas czas, w jakim należy myć zęby, czyli zalecane dwie minuty. O kończącym się czasie, poinformuje nas lekka wibracja.

Szczoteczki marki Smilesonic Ex posiadają nowoczesny design, przez co będą pasować do każdej łazienki. Jest ona świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, ponieważ na pewno będzie przydatna. Posiada aż dwuletnią gwarancję, zatem śmiało można z niej korzystać.