Najładniejsze naklejki do wanny dla dzieci

 

Ważnym elementem opieki nad naszymi bobasami są kąpiele. Większość dzieci lubi ten fragment dnia i kojarzy go z przyjemnym doświadczeniem, jednak nie wszystkie dzieci mają takie nastawienie. Jeśli nasz niemowlak nie lubi się myć, zróbmy wszystko co w naszej mocy, by codzienna kąpiel stała się dla niego frajdą.

Naklejki do wanny radością dla malucha

naklejki do wanny dla dzieciJak sprawić, by dziecko cieszyło się na myśl o kąpieli? Musimy zadbać o to, by dbałość o higienę nie była dla malucha męczarnią. Nasza w tym głowa – dziecko wcale nie musi być fanem taplania się w wodzie. Całe szczęście, w chwilach, gdy tracimy cierpliwość i mnóstwo czasu, by znosić humorki dziecka, które płacze, gdy zabiera się je do kąpieli, przychodzą z pomocą różnego rodzaju wodne gadżety. Takiego rodzaju dziecięce zabawki zdecydowanie mogą uprzyjemnić kąpiel i odwrócić uwagę dziecka od procesu, za którym nie przepada. Jest takich rzeczy mnóstwo. Kto nie pamięta ze swojego dzieciństwa gumowej kaczuszki? Myślę, że większość z nas wspomina ten przedmiot z nostalgią. Zabawkę tę kojarzyło się tylko z kąpielą i czekało się niecierpliwie cały dzień na spotkanie z gumową kaczką. A gdy miało się ich więcej niż jedną, było się prawdziwym szczęśliwcem. Ciekawym rozwiązaniem, które może umilić kąpiel są także naklejki do wanny dla dzieci. Takie ozdoby nie odklejają się pod wodą, są wyjątkowo trwałe. Maluchy bardzo lubią kolory intensywne, a te naklejki nie tracą na intensywności barw nawet po długim czasie użytkowania. Istnieją różne wzory i kształty, opcje świecące w ciemności czy brokatowe.

Kąpiel nie musi być nieprzyjemna. Jeśli odbywa się w przyjaznej atmosferze i w odpowiednim otoczeniu (na przykład z widokiem na urocze naklejki z ciekawym dla dziecka motywem), nasz szkrab nie będzie narzekał.