Musiałem wymienić klimatyzację w Krakowie

 

Uwielbiam podróżować swoim samochodem. Nie ważne czy słońce czy deszcz, zawsze w weekend opracowuje trasę, którą chce się przejechać, a raz albo dwa razy do roku planuję również dłuższe, tygodniowe podróże. Przed każdym takim wyjazdem zawsze dokładnie sprawdzam każdy element samochodu, nie mogę dopuścić do tego, aby auto uległo awarii kilka tysięcy kilometrów od ojczystego kraju. Od razu gdy dostrzegałem niepokojące symptomy udawałem się do mojego zaufanego mechanika.

Poszukiwania klimatyzacji do Mitsubishi

klimatyzacja mitsubishi krakówNa kilka tygodni przed wyjazdem do Portugalii zauważyłem jakby klimatyzacja chodziła głośniej i wydawała dziwne dźwięki. Przyszły pierwsze letnie upały i zacząłem odczuwać, że samochód nie schładza się tak szybko i wydajnie jak rok temu. Czym prędzej pojechałem do mechanika. Po dokładnym zbadaniu kondycji klimatyzacji okazało się, że klimatyzacja jest już stara i zużyta, i trzeba będzie zainwestować w nową. Za dwa tygodnie miałem wyjechać w długą podróż, nie mogłem sobie pozwolić na jazdę w 40 stopniowych upałach bez klimatyzacji, to by zabiło całą przyjemność z jazdy. Musiałem działać szybko. Potrzebna mi była nowa klimatyzacja Mitsubishi Kraków na całe szczęście posiadał wiele autoryzowanych dealerów części do japońskich samochodów. Obdzwoniłem praktycznie wszystkich. Niestety w każdym z nich, czas oczekiwania na nową klimatyzację trwał co najmniej miesiąc. Już myślałem, że będę musiał przełożyć wyjazd do Portugalii na przyszły rok. Pod ostatnim numerem znajdował się mały warsztat fanatyków japońskiej motoryzacji. Uznałem, że skoro nie mają tego ogromni dealerzy to nie ma szans, żeby miał to mały warsztat. Mimo wszystko postanowiłem zadzwonić. Jakież było moje zdziwienie gdy usłyszałem, że posiadają jedną sztukę klimatyzacji do mojego samochodu i mogą ją założyć jeszcze w tym tygodniu.

Bardzo ucieszyłem się z tej wiadomości i od razu zarezerwowałem pierwszy wolny termin oraz z góry opłaciłem kupno klimatyzacji. Na miejscu po zamontowaniu pozostanie tylko uregulowanie robocizny. Po tygodniu w moim aucie znalazła się nowa klimatyzacja. Chodziła bardzo cicho i bardzo wydajnie nawet na pierwszym „biegu” prędkości. Jestem bardzo zadowolony z jej pracy oraz szybkości obsługi w warsztacie, a to wszystko w bardzo niskiej i atrakcyjnej cenie.