Maseczki zapewniające wysoką ochronę

Noszenie masek na twarzy ma celu ochronę nas przed zakażeniem koronairusem, ale także przed różnymi bakteriami i zanieczyszczeniami. Oczywiście te parametry zależą od wybranego modelu, gdyż nie każdy gwarantuje nam wysoką ochronę.

Gdzie można kupić maseczkę ochronną?

maseczki ochronne na twarz hurtowniaWraz z początkiem pandemii, zakup jakiejkolwiek maseczki graniczył niemalże z cudem, ponieważ wszystkie zapasy zostały wyczerpane. Obecnie sytuacja się unormowała i może je dostać niemalże w każdej aptece, sklepie wielobranżowym, supermarkecie, w kiosku czy na stacji benzynowej. Najczęściej są wybierane najtańsze maseczki ochronne na twarz hurtownia sprzedaje bardzo często przez internet, gdzie każdy może je nabyć w atrakcyjnej cenie. Ponieważ są one jednorazowe, to warto mieć ich spory zapas. Przeważnie ich skuteczność jest określana na osiem godzin noszenia, a po każdym zdjęciu trzeba ją wymienić na nową. Maseczki ochronne składają się z trzech warstw filtrujących, które zapewniają najwyższą skuteczność. Wszystkie warstwy są ze sobą ściśle połączone, przez co nie ma ryzyka rozwarstwiania się. Chronią przed kurzem i pyłem zawieszonym oraz zabezpieczają przed wirusami i bakteriami przenoszonymi drogą kropelkową. Dlatego też są one często noszone w gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych czy wszędzie tam, gdzie mamy kontakt z klientami. Ich anatomiczny kształt zapewnia jeszcze lepsze przyleganie do twarzy, a drucik wszyty w górną część maski zapewnia dobre dopasowanie do kształtu nosa. Elastyczne gumki pozwalają na utrzymanie maski w jednym miejscu.

Maski ochronne w hurtowej ilości najlepiej jest kupować w sklepach internetowych, które jednocześnie są hurtowniami, ponieważ mogą nam zaproponować możliwie najniższe ceny. Często za tysiąc sztuk trzeba zapłacić nawet niecałe dwadzieścia złotych.