Ładne i tanie zawieszki na alkohol

Najładniejsze zawieszki na butelki możemy samemu wydrukować i stworzycie według własnego pomysłu. Oczywiście są też firmy, które ogłaszają się na stronach internetowych i produkują właśnie tego typu rzeczy jak podziękowania dla gości weselnych, zaproszenia weselne czy właśnie zawieszki na butelki.

Gdzie kupimy zawieszki na butelki?

zawieszki na butelki weselneSklepów, które mają w ofercie zawieszki na butelki weselne jest bardzo dużo. Jednakże większy asortyment jeśli chodzi o dekoracje weselne mamy w sprzedaży internetowej. Sklepy internetowe oferują swoim klientom zarówno balony, confetti, serwetki, sztuczne bukiety kwiatowe na stół weselny oraz zawieszki na alkohol. Takie ogólnodostępne zazwyczaj są białe lub kremowe. Jeśli para młoda chce Zawieszki na zamówienie takie można również stworzyć. Bardzo popularne w ostatnim czasie stało się Zawieszki, na których widnieje zdjęcie pary młodej lub chociaż ich imiona. Oczywiście różnego rodzaju wierszyki także są bardzo popularne. Zdecydowanie najczęściej kupujemy większą ilość takich zawieszek, ponieważ często dajemy naszym gościom po skończonej imprezie alkohol właśnie z taką zawieszką pub naklejka na butelkę. Cena za jedną sztukę to około jeden do 2 zł więc nie jest to duży koszt, a zawsze tak wygląda ładniej na stole.

Niektóre wesela organizowane są bez udziału alkoholu. Natomiast jest ich zdecydowanie mniej. Dlatego jeśli planujemy swoje wesele i wiemy, że będzie na nim alkohol to powinniśmy zaopatrzyć się w Zawieszki na butelki weselne. Takich zawieszek bardzo dużo. Tam też mamy bardzo szeroki wybór wzorów oraz kolorów takich zawieszek. Oprócz zawieszek na butelki Para młoda bardzo często kupuje naklejki na ciasto weselne oraz pudełka na ciasto. One także kosztują tylko kilka złotych, a zawsze ładnie wyglądają.