Kupno damskich okularów zerówek

Lubiłam zmieniać swój image. Od niepamiętnych czasów spędzałam godziny na tym, by pracować nad własnym makijażem, nad zmianą fryzur, stylu ubierania się. Potrafiłam w jeden tydzień chodzić w jednym stylu, by następnego tygodnia zmieniać się o sto osiemdziesiąt stopni. Ludzie byli w szoku, jak potrafiłam się zmienić. Trochę mi to przeszło, jednak ostatnio zaczęłam coraz bardziej przyglądać się jednej rzeczy, której praktycznie nigdy nie próbowałam – a mianowicie mówię w tym przypadku o okularach.

Kobiety noszące zerówki okulary

damskie okulary zerówkiMuszę przyznać, że kiedyś myślałam, że nigdy mi nie dane będzie nosić okulary. Dlaczego? Ponieważ miałam dobry wzrok, a sama myślałam, że jeśli dobrze widzę, to nie potrzebuję nosić okularów. Nawet nie byłam do końca świadoma, jak bardzo się mylę. Dzisiaj okulary to coś bardzo modnego i bardzo często kobiety noszą je, bo są ładne i ładnie się prezentują z całym zestawem ubrań i stylizacji. Teraz czuję, że musiałam po prostu do tego dorosnąć i teraz właśnie był moment na to, by zacząć przeglądać damskie okulary zerówki, które mogłyby mi nadać jakiegoś innego charakteru czy stylu. Jak zaczęłam przeglądać okulary przez internet to kompletnie nie mogłam się zdecydować. Było tyle stylów, tyle kolorów, tyle motywów, że można było niemal dostać oczopląsu. Z tego niezdecydowania myślałam, że w końcu zrezygnuję, ale stwierdziłam, że skoro naszła mnie ochota na okulary, to znaczy, że muszę ich po prostu na sobie spróbować. Zamówiłam więc kilka par, które podobały mi się najbardziej. To było najlepsze rozwiązanie, skoro nie mogłam zdecydować się na jakieś jedne, konkretne. Postanowiłam, że wrócę do czasów z przeszłości i te kilka par będę nosić na zmianę tygodniami, by zdecydować, w których mi najlepiej i w których najlepiej się czuję. Byłam tym pomysłem bardzo podekscytowana.

Co tu dużo mówić – teraz jestem wielką fanką okularów zerówek. Wypróbowałam wszystkie, jakie kupiłam i już teraz wiem, że tych okularów będę miała jeszcze więcej. Będę je nosić, bo w nich czuję się o wiele lepiej. Chyba nawet wzrosła moja pewność siebie. Tego właśnie mi brakowało przez te wszystkie lata i już tak łatwo z okularów nie zrezygnuję, bo wyglądam w nich po prostu lepiej niż bez. Czas żebym poleciła je moim znajomym.