Jaki vaporizer stacjonarny jest najlepszy?

 

Większość vaporizerów na naszym rynku to urządzenia przenośne. Są bardziej popularne, ponieważ są tańsze i można je zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Natomiast jakości pary, jej gęstości i ilości nie da się porównać z waporyzacją przy użyciu urządzenia stacjonarnego. 

Ile kosztują vaporizery Volcano?

vaporizer volcanoJednak zacznijmy od źródła, czym tak właściwie jest vaporizer? Otóż jest to urządzenie, które służy do odparowania substancji aktywnych z suszu konopnego CBD. Zaznaczmy, że nie dochodzi do spalania suszu, co skutkuje utratą niemal połowy substancji aktywnych oraz samego CBD. Susz w vaporizerach jest jedynie podgrzewany do wybranej przez nas temperatury, wskutek czego dochodzi do uwalniania się pary wodnej. W przypadku vaporizerów stacjonarnych, jak Volcano, susz jest odparowywany nie tylko szybciej, ale przede wszystkim dużo lepiej, a samej pary, nawet z małej ilości suszu, wystarczy często dla co najmniej dwóch osób. Zatem jest to też dużo bardziej ekonomiczny sposób na przyjmowanie CBD. Vaporizer Volcano jest dostępny w sklepach online z artykułami dla vaperów, ale także na popularnych portalach aukcyjnych. Natomiast w sklepach online znajdziemy nieco niższe ceny i znacznie większy wybór akcesoriów. Koszt Volcano to około tysiąca sześciuset złotych, a około dwustu złotych mniej w przypadku, gdy zdecydujemy się na starsze modele. Jednak pamiętajmy, ze jest to urządzenie warte swojej ceny i z jego pomocą możemy przyjmować nie tylko susz, ale również oleje CBD, woski, a także lekarstwa.

Niestety nie można porównywać jakości i możliwości vaporizerów stacjonarnych i przenośnych, ponieważ są to dwa, zupełnie różne urządzenia. Oczywiście każde z nich ma swoich zwolenników, ale patrząc obiektywnie na parametry i możliwości, to vaporizer stacjonarny zdaje się lepszym pomysłem.