Jak wygląda Hexagon 7.0?

Firma Kross jest jednym z liderów na polskim rynku rowerów. Co ważne, jest to polska firma, która działa od ponad trzydziestu lat. Jednak dopiero od kilku lat jest liczącym się producentem. Duża w tym zasługa świetnej oferty jednośladów, które przełamały monopol zachodnich producentów w naszym kraju. Dlatego też zdecydowanie warto się nimi zainteresować.

Zakup stabilnego Hexagona 7.0 od Krossa 

stabilny kross hexagon 7.0Rowery górskie to zdecydowanie jedna z najlepszych ofert tej firmy. Mamy do wyboru dwie linie: Hexagon oraz Level, przy czym trzeba zaznaczyć, że te pierwsze sprzedają się nieco lepiej z racji nieco niższych cen. Natomiast jeśli idzie o konkretny model, to koniecznie trzeba zacząć od Hexagona 7.0, który to sprawdzi się w przypadku średniozaawansowanych i zaawansowanych rowerzystów. Zacznijmy od jego konstrukcji, której bazą jest aluminiowa, bardzo lekka, lecz wytrzymała rama. Jest ona wsparta na dwudziestoośmio calowych kołach, wyposażonych w markowe opony. Osprzęt natomiast pochodzi od najbardziej znanego, japońskiego dostawcy. O bezpieczeństwo w Hexagonie 7.0 dbają natomiast hydrauliczne hamulce tarczowe, które sprawdzą się nawet na najtrudniejszej nawierzchni, w każdych warunkach atmosferycznych. Jeżeli chodzi o napęd to mamy możliwość zmiany aż dwudziestu ośmiu przełożeń. Bardzo ważną cechą tego roweru jest stabilność, bowiem całość konstrukcji jest optymalnie wyważona. Nie zapominajmy też o ergonomicznym siodełku, które dopasowuje się do anatomicznych kształtów naszego ciała. Zatem jeżeli zainteresował nas stabilny Kross Hexagon 7.0 najlepszym miejscem, by go zakupić jest sklep internetowy. Najlepiej jeśli to będzie firmowy sklep Kross, bowiem znajdziemy tam też dodatkowy osprzęt, jak i specjalną odzież dedykowaną cyklistom. Warto zauważyć, iż seria Hexagon świetnie się sprzedaje, zresztą nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Hexagon 7.0 jest rowerem, który nadaje się zarówno do jazdy w terenie, jak i do codziennych, miejskich przejażdżek. Warto też zwrócić uwagę na jego niską, względem konkurencji, cenę. Bowiem nie każdy rower za nieco ponad dwa tysiące złotych jest tak dobrze wykonany i wyposażony.

Jeżeli szukamy porządnego, solidnego roweru za niewiele ponad dwa tysiące, to Hexagon 7.0 jest propozycją skrojoną na miarę naszych oczekiwań. Bowiem znajdziemy w nim wszystko, czego moglibyśmy oczekiwać po rowerze ze średniej półki cenowej. No i trzeba też zaznaczyć jego świetny, sportowy design, dzięki czemu zaskarbia sobie on sympatię użytkowników w każdym wieku.