Jak uwodzić kobiety?

Żyjemy w społeczeństwie, gdzie panuje przeświadczenie, że to mężczyzna powinien podrywać kobietę i zabiegać o jej względy. Dla mężczyzn podrywanie ma często charakter rywalizacji między sobą, gdyż podświadomie uważają, że ten, który ma więcej partnerek, jest lepszym samcem. Kobiety w większości przypadków podchodzą do uwodzenia emocjonalnie i częściej szukają kandydata na męża niż chłopaka na jedną noc.

Czy kobiety lubią być uwodzone?

uwodzenie kobietLudzie są istotami społecznymi i z reguły nie lubią samotności. Najlepszym czasem na zawieranie nowych znajomości jest okres szkoły, kiedy poznajemy bardzo dużo osób, ale także praca. Dla ludzi pewnych siebie, nie ma dobrego miejsca, ponieważ oni zawierają znajomości w każdych możliwych warunkach. Uwodzenie kobiet dla niektórych mężczyzn jest tak naturalne jak rozmawianie ze starym kolegą. Mają to niemalże we krwi, przez co nie mają oporów przed podrywaniem nieznajomych kobiet. Jednak są też tacy, którzy z obawy przed odrzuceniem, wolą  nie podchodzić do płci przeciwnej. Dla takich osób powstało wiele szkół uwodzenia, które uczą uczestników jak podchodzić do kobiet, co mówić i jak się zachowywać. Oczywiście w uwodzeniu bardzo ważna jest pewność siebie i naturalność. Jeżeli facet będzie się zachowywał nienaturalnie, to większość kobiet od razu to wyczuje i szybko utnie dyskusję. Nie ma jednego, skutecznego sposobu na uwodzenie płci pięknej, ponieważ każda kobieta jest inna i dobrze jest podchodzić do nich indywidualnie. Dla jednych wystarczy rzucić jakiś żart, aby przełamać pierwsze lody, a za innymi trzeba długo chodzić i pokazywać zainteresowanie na wiele sposobów. Zdecydowana większość z nich lubi być podrywana, gdyż to zwiększa ich pewność siebie. Ma to też swoje odzwierciedlenie w psychologi, dlatego też jest tak istotne. Uwodzić można nieznajome kobiety, ale także swoją partnerkę.

Większość mężczyzn uczy się podrywać kobiety na własnych błędach. Źródłem informacji na temat uwodzenia jest internet lub koledzy. Z reguły inteligentni mężczyźni nie mają problemu z uwodzeniem płci przeciwnej, bo wiedzą intuicyjnie jak je podejść i zainteresować sobą. Najważniejsze żeby facet miał coś do zaoferowania kobiecie i sprawił, że będzie ona chciała kontynuować z nim znajomość. Jest tylko jedna zasada – trening czyni mistrza.