Jak przedłużyć włosy?

 

Piękne i zadbane włosy są wizytówką każdej kobiety. Dlatego też wiele kobiet stara się zapuścić włosy lecz niestety często nieskutecznie ponieważ zła dieta, łamliwość końcówek oraz ogólnie pogorszona kondycja włosów potrafi skutecznie uniemożliwić proces zapuszczania. Na szczęście zawsze możemy je przedłużyć. 

Najlepszy sposób na przedłużenie włosów

profesjonalne przedłużanie włosów na taśmieKtóra z nas nie marzy o tym, aby posiadać pełne blasku, długie włosy? Zwłaszcza teraz, kiedy noszenie długich fryzur stało się modne na całym świecie. Niektóre kobiety mają to szczęście, że ich włosy rzeczywiście rosną te dwa centymetry w przeciągu miesiąca i ten wzrost bardzo szybko widać, jednakże przeważnie często borykamy się z najróżniejszymi włosowymi problemami. Począwszy od ich przesuszenia poprzez łamliwe końcówki i ogólnie pogorszoną kondycję. Na ten stan ma wpływ wiele czynników i nie zawsze dotyczą one samej diety oraz suplementacji. Często też zanieczyszczenia powietrza potrafią skutecznie utrudnić zapuszczanie włosów. Dlatego jeżeli jest to dla nas problematyczne nie warto się męczyć i czekać w nieskończoność, aż nasze włosy urosną chociaż o dziesięć centymetrów zwłaszcza, że możemy je przedłużyć. W tym celu najlepiej jest umówić się na profesjonalne przedłużanie włosów na taśmie u fryzjera. Coraz więcej salonów oferuje takie usługi nawet w małych miastach właśnie dzięki temu, że noszenie długich włosów stało się na przestrzeni ostatnich lat niesłychanie modne. Metoda kanapkowa z kolei jest najlepszą ze wszystkich obecnych ponieważ nie obciąża ona naszych włosów, ani też ich nie niszczy. Doczepiane włosy umiejscowione są na specjalnych przeźroczystych i elastycznych taśmach, które nakleja się na pasma naszych włosów tuż przy skórze głowy. Efekt jest niezwykle naturalny, a miejsca łączeń praktycznie niewidoczne, co z kolei pozwala na wiązanie włosów w najróżniejsze fryzury.

Nie możemy jedynak zapominać o odpowiedniej pielęgnacji włosów przedłużanych. Do tego celu najlepiej jest zakupić szampony oraz odżywki mające działanie silnie nawilżające, wygładzające oraz ułatwiające rozczesywanie. Takie kosmetyki optymalnie zadbają o nasze włosy zapobiegając ich przesuszeniu i sprawiając, że pozostaną w znakomitej kondycji przez naprawdę długi czas. Jednocześnie też używając tego typu produktów poprawimy ogólną kondycję naszych naturalnych włosów.