Jak działa micro bongo?

Koneserzy suszu roślinnego CBD lubią go palić z bonga, ponieważ wówczas, dym, jest nie tylko przefiltrowany, ale chłodny i znacznie smaczniejszy. Nie ma się zatem czemu dziwić, że tego typu akcesoria cieszą się bardzo dużym powodzeniem.

Ile kosztuje oryginalne małe bongo?

bongo microLegalna marihuana zawiera nie tylko dobroczynnie i wszechstronnie działający kannabidiol (CBD), ale też inne fitokannabinoidy, terpeny oraz flawonoidy. Zatem jest bardzo bogata w składniki aktywne i to największa siłą tego produktu. Jednakże palenie jej z jointa, jest równie niezdrowe i szkodliwe, co palenie papierosów, gdyż dym nie jest przefiltrowany, ale za to gorący i może powodować mikro oparzenia dróg oddechowych. Natomiast zakup bonga, czyli swoistego rodzaju fajki wodnej jest znacznie lepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Ponieważ dym jest filtrowany przez wodę więc większa część substancji smolistych oraz związków rakotwórczych jest przez nią zatrzymywana. Warto też wspomnieć, że jest on chłodny, toteż nie podrażnia dróg oddechowych i nie wywołuje odruchu kasłania. Bongo micro jest natomiast nieco mniejszą wersją klasycznego bonga, dyskretnym i łatwym do ukrycia. Warto też podkreślić iż jest niedrogie, albowiem za najtańsze wersje zapłacimy około dwudziestu pięciu – trzydziestu złotych. Nie jest to dużo, zważywszy, że opakowanie bibułek, w którym znajduje się ich około trzydziestu to wydatek od pięciu do dziesięciu złotych za opakowanie. A te, jak wiadomo, zużywają się znacznie szybciej, aniżeli trwałe, szklane bongo.

Zdecydowanie warto zaopatrzyć się w bongo micro, gdyż korzystanie z tego typu  akcesorium jest nie tylko zdrowsze względem palenia, ale też dużo bardziej ekonomiczne, gdyż dym jest znacznie bardziej esencjonalny oraz znacznie lepiej smakuje.