Gdzie kupić materac na zamówienie?

Kiedy urządzaliśmy z mężem własne mieszkanie sprowadziliśmy sobie z zagranicy duże, małżeńskie łoże. Było to już dobrych kilka lat temu. Łóżko było bardzo wygodne i dobrze się na nim spało, ale po latach materiał bardzo mocno się wyrobił i chcieliśmy sobie kupić jakiś nowy. Jednakże mieliśmy taki problem, że łóżko było dość mocno nie wymiarowe i nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego materaca. Bezskutecznie przeszliśmy wiele sklepów meblowych i pościelowych.

Zamówiłam materac o odpowiednich wymiarach

nowoczesne materace na zamówienieNie pozostało nam nic innego jak zamówić materac o odpowiednich rozmiarach na na nasze łóżko. W jednym ze sklepów zapytałam, gdzie znajdę nowoczesne materace na zamówienie. Miła ekspedientka odpowiedziała mi, żebym spróbowała w jednej z polecanych hurtowni, gdzie zajmują się nie tylko sprzedażą, ale także szyciem na miejscu pościeli. Wzięłam namiary na to miejsce i udałam się tam, wcześniej mierząc dokładnie łóżko w mojej sypialni. Na miejscu okazało się, że bez problemu dostanę materac w takich wymiarach. W tym sklepie mieli bardzo dużą ofertę takich nowoczesnych materacy. Mogłam bez problemu zamówić nie tylko materac w odpowiednim rozmiarze, ale także wybrać z czego zostanie uszyty. Przejrzałam ofertę sklepu i zdecydowałam się zamówić miękki materiał wyłożony miękką, ale wysokojakościową gąbką. Gąbka dostosowywała się do ciała użytkownika, ale nie powstawały na niej wgniecenia i nie odkształcała się. Miała ona także odpowiednią grubość, ponieważ moje łóżko było dość głębokie. Z wierzchu materac miał być wyłożony hipoalergicznym, bawełnianym materiałem. Sprzedawczyni pokazała mi jak wygląda taki materiał i uznałam, że jest od bardzo miły w dotyku, Jego dodatkową zaletą było także to, że nie absorbował wody i był plamoodporny. Wpłaciłam zaliczkę i już po kilku dniach mogłam odebrać mój zamówiony materac. Byłam z niego bardzo zadowolona.

Był bardzo dobry jakościowo. Uszyty był bardzo starannie. Pokrowiec był dobrze naciągnięty, nie był zmierzwiony, a szwy były odpowiednio zakryte. Kolejną jego zaletą było to, że był bardzo miękki i lekki. Przymierzyłam go na łóżku i pasował idealnie. Został więc uszyty zgodnie z wymiarami. Jego cena nie była zbyt wysoka, udało mi się go dostać w przystępnej cenie i zdecydowanie miał dobry stosunek jakości do ceny.