Fotel dla fanów piłki nożnej

 

Fani tego emocjonującego sportu, jakim jest piłka nożna lubią otaczać się gadżetami z nimi związanymi. Stali bywalcy stadionów posiadają piłkarskie elementy ubioru: koszulki, szaliki lub czapki. Czasem jednak chcieliby poczuć ten klimat w domu, oglądając mecz przed telewizorem. Oczywiście w wygodnym fotelu, najlepiej w kształcie…piłki nożnej.

Fotel w kształcie piłki

fotel piłka nożnaTakie fotele nie dość, że są ciekawym elementem wystroju, to jeszcze na dodatek mogą być super wygodne. Wiele zależy od wykonania. Wytrzymały i przyjemny materiał oraz odpowiednie wypełnienie fotela sprawią, że mebel ten może być jednym z najwygodniejszych i najbardziej ergonomicznych. Ergonomiczny, dlatego że dopasowuje się do kształtu naszego ciała. Pozwala odpocząć mięśniom i odciąża kręgosłup. Nie bez znaczenia jest jak na nim siedzimy, ale faktem jest że bez problemu wygodnie się na nim ułożymy. Fotel piłka nożna najczęściej zobaczyć możemy w aranżacjach pokojów chłopięcych. Są jednak również wersje dla dorosłych, które w zasadzie są uniwersalne. Równie dobrze może na nim zasiąść dorosły, jak i dziecko. Plusem takiego fotela jest jego stosunkowo niska cena w porównaniu do tradycyjnych foteli. I to, że zajmują niewiele miejsca, są lekkie więc bez problemu możemy je przenieść, czy gdzieś schować. Oczywiście takie fotele-pufy, bo właśnie o nich mowa nie występują tylko we wzorze piłki nożnej. Te po prostu są najbardziej popularne.

Fotele w kształcie piłki nożnej znajdziemy zarówno w sklepach meblarskich, jak i w dużych sklepach z gadżetami piłkarskimi. Czasem bywają w supermarketach, zazwyczaj podczas trwania jakichś mistrzostw. Te dla dzieci możemy znaleźć również w większych marketach zabawkowych. I oczywiście wszelkie rozmiary, modele i kolory znajdziemy na popularnych portalach aukcyjnych, czy sklepach internetowych.