Elektroniczne zabezpieczenia do prywatnych domów

Chronione osiedle wyposażone miało być w najróżniejsze systemy zabezpieczeń, zamontowane zarówno w samych domach jak i w ogrodzeniu, otaczającym osiedle. Według projektu, miało być bowiem najbezpieczniejszym osiedlem w okolicy, zabezpieczonym przed każdym zdarzeniem niepożądanym. Było to ogromne wyzwanie, gdyż ilość podsystemów wchodzących w skład systemu alarmowego była iście imponująca.

Nowoczesne zabezpieczenia elektroniczne do domów

systemy alarmowe w warszawieKażdy dom miał być podłączony do osiedlowego systemu alarmowego, i być wyposażonym w czujniki nacisku, umieszczone na oknach, drzwi dostępowe z możliwością otwarcia kluczem administracyjnym, oraz wiele innych elektronicznych zabezpieczeń. W wielu domach miały być również zamontowane zabezpieczenia wybrane przez właścicieli, najczęściej będące ograniczeniami dostępu do wnętrza. Teren osiedla, natomiast miał być wedle projektu stale monitorowany za pomocą systemu monitorowania wizyjnego. Tak duża ilość elektronicznych systemów zabezpieczeń nie mogła być kupiona jednorazowo w żadnej hurtowni, więc zamiast częściowej kompletacji sprzętu zdecydowaliśmy zaopatrzyć się w takowy jednorazowo u producenta tworzącego systemy alarmowe w Warszawie. Owy producent nie tylko sprzedawał najróżniejszego rodzaju elektroniczne zabezpieczenia do prywatnych domów i obiektów użytkowych, ale również wykonywał projekty ochrony obiektów i ulokowania zabezpieczeń. W cenie zakupu urządzeń mogliśmy więc zamówić poprawę projektu zabezpieczeń, jaki wykonaliśmy własnoręcznie. Firma od której zakupiliśmy owe zabezpieczenia przeprowadza również usługę ich montażu, a z racji zakupu wszystkich urządzeń od firmy, otrzymaliśmy ogromną zniżkę na ich montaż, oraz dożywotnią gwarancję na działanie każdego urządzenia.

Sam sprzęt należał do elektroniki najwyższej jakości, a montaż był przeprowadzony błyskawicznie, znacznie szybciej niż instalacja alarmów która wykonywana była przez konkurencyjne firmy instalujące alarmy. Systemy alarmowe zostały dokładnie przetestowane nim podłączyliśmy je do stacji monitorowania obsługującej osiedle, a podczas testów okazało się iż każdy element ekstensywnego systemu alarmowego działa bezproblemowo, zwłaszcza rozbudowany system monitorowania, który stanowi podstawę zabezpieczeń, znajdujących się na osiedlu.