Duża skuteczność depilacji laserowej

Usuwanie zbędnego owłosienia jest sposobem na to, by czuć się atrakcyjnie w swoim ciele, zapewnić sobie komfort. Istnieją różne metody pozbywania się włosów. Należą do nich stosowanie maszynek do golenia, kremów do depilacji i depilatorów. Produkty są bardzo różnorodne, jednak wiele z nich umożliwia osiągnięcie krótkotrwałych efektów. Sposobem na to, by cieszyć się gładką skórą przez długi czas, bez konieczności używania specjalistycznych preparatów, jest depilacja laserowa. Jest wyjątkowo popularna w obecnych czasach.

Trwałe usunięcie włosów dzięki depilacji laserowej

nowoczesna depilacja laserowa - łódźW wielu gabinetach oferowana jest nowoczesna depilacja laserowa – Łódź to miasto, gdzie metoda ta wykonywana jest na różnych częściach ciała. Polega na usunięciu owłosienia wiązką laserową. Energia lasera pochłania barwnik znajdujący się w mieszkach włosowych, usuwa cebulki włosa z korzeniami, uniemożliwiając ich ponowny wzrost. Ważne jest, by dobrać moc, a także czas naświetlania indywidualnie do każdego pacjenta. Jest on zależny bowiem od koloru włosów, stanu skóry, a także koloru karnacji. Zaletą tego zabiegu jest fakt, iż jest bezpieczny, a efekty są wyjątkowo trwałe. Metoda ta może być wykonywana na różnych częściach ciała, dzięki niej może zrezygnować ze stosowania depilatorów oraz maszynek do golenia. Nie podrażnia skóry, może być wykonywana nawet na wrażliwych miejscach ciała, jak pachy lub okolice bikini. Metoda ta ma wiele zalet, umożliwia bezpowrotne pozbycie się niechcianego owłosienia. Decydują się na nią zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dzięki niej skóra jest gładka, nie pojawiają się na niej podrażnienia oraz inne niedoskonałości. Depilacja laserowa jest oferowana w wielu gabinetach medycyny estetycznej, jest zabiegiem, który sprawdza się zarówno w przypadku osób o jasnej karnacji, jak i ludzi, którzy mają gęste, grube oraz ciemne owłosienie.

Uzyskane rezultaty są zadowalające. Włosy, które zostały poddane działaniu wiązki światła lasera nie odrastają. Dzięki temu można oszczędzić czas, nie tracić go na depilację wykonywaną w domu. Podczas zabiegu może pojawić się delikatny dyskomfort, ból, który jednak po kilku sekundach mija. Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu sprawie, że metoda ta jest bezpieczna, skuteczna, zapewnia maksymalny komfort każdemu pacjentowi. Profesjonalnie wykonana jest doskonałym sposobem na to, by wyglądać doskonale w każdej sytuacji.