Dobry wózek spacerowy

Kobiety w ciąży mają tendencje do wicia gniazdka dla dzidziusia, który niebawem ma się pojawić na świecie. Szczególnie w ostatnich miesiącach ciąży, kobiety gorączkowo przeglądają oferty sklepów z artykułami dla niemowląt i kompletują wyprawkę. Istnieje przynajmniej kilka produktów, bez których się nie obejdzie przyszła mama, kiedy urodzi się jej maleństwo. 

Wyposażenie wózków marki 4baby 

wózki spacerowe 4babyNowo narodzone dziecko w pierwszej kolejności potrzebuje mamy, która jest dla niego całym światem. Jednak zaraz potem, trzeba pomyśleć o ubrankach, kocykach, łóżeczku, czy wózku, bez którego nie ruszymy się z domu. Dzieci, do momentu, aż osiągnął wiek około trzech – czterech lat, potrzebują dwa rodzaje wózków. Pierwszy, to gondola, która charakteryzuje się płaskim podłożem, bez możliwości siedzenia. Kiedy maluch zaczyna samodzielnie siedzieć, to można go przenieść do spacerówki, w której może być wożony w dwóch pozycjach. Obecnie na rynku najpopularniejsze są wózki spacerowe 4baby, które mają przystępną cenę i bogate wyposażenie. Klasyczne modele możemy nabyć już za niecałe czterysta złotych, a najdroższe będą kosztować maksymalnie dziewięćset złotych. Są to wózki przeznaczone dla dzieci od około szóstego miesiąca życia, ponieważ wtedy większość dzieci potrafi samodzielnie siedzieć. Podnóżek wózka można regulować, więc dopasujemy go do wzrostu oraz do pozycji w jakiej będzie dziecko. Maluch jest zabezpieczony pięciostopniowymi pasami bezpieczeństwa, które zapinane są między nóżkami oraz barierką. Spacerówką możemy jechać z dzieckiem na spacer o każdej porze roku, bez względu na pogodę, ponieważ posiada ona dużą, rozkładaną budkę, mogącą schować niemalże całe dziecko. W komplecie otrzymujemy nakładany, ocieplany pokrowiec na nóżki, a także folię przeciwdeszczową. 

Dla wygody rodziców, wózek marki 4baby posiada uchwyt do prowadzenia z funkcją regulacji wysokości, do którego można dokupić praktyczne mufki na dłonie. Z boku znajduje się uchwyt na kubek z kawą oraz jest też miejsce na pojemną torbę pielęgnacyjną, którą wiesza się na wewnętrznej stronie poręczy do prowadzenia wózka. Każda mama bez problemu może jechać z dzieckiem na zakupy, ponieważ pod siedziskiem znajduje się pojemna torba na przeróżne artykuły. Bez wątpienia wózek 4baby jest świetnie wyposażony.