Czy warto postawić na transport busem?

Przewozy na trasach międzynarodowych mają swoją specyfikę, ponieważ, z reguły, nie trwają krócej niż dziesięć godzin. Nie inaczej jest w przypadku podróżowania do Belgii i Niderlandów, ale jednak istnieje sposób, by czas dojazdu nieco skrócić.

Nowoczesne busy kursujące do Holandii oraz Belgii

busy lublin holandiaJest nim wybór odpowiedniego przewoźnika, czyli takiego, który dysponuje optymalnym środkiem transportu. A jeśli komuś zależy na szybkiej, komfortowej i zarazem niedrogiej podróży, to zdecydowanie powinien rozważyć skorzystanie z oferty przewoźników, którzy przewozy osobowe świadczą nowoczesnymi busami. Mają one szczególną zaletę, ponieważ nie nakłada się na nie ograniczeń prędkości, w przeciwieństwie do autobusów oraz autokarów, więc poruszają się one z dużo większą od nich, średnią prędkością. W konsekwencji, w porównaniu ze standardowymi połączeniami, dojeżdżają do miejsca przeznaczenia, nawet 2-3 godziny szybciej. Dla osób, które jeżdżą do Belgii lub Niderlandów systematycznie, taka oszczędność czasu jest bardzo ważna, gdyż każda godzina spędzona w podróży jest niczym innym, jak straconym czasem. Busy prywatnych przewoźników znaleźć można już w niemal każdej ze stolic województw, od Krakowa, przez Warszawę po Gdańsk. Nadmienić trzeba również iż kursują one nie tylko do Belgii i Holandii, ale także do Polski z tych krajów, dlatego też zakup biletu w obie strony jest ofertą zdecydowanie lepszą od strony ekonomicznej. Zauważyć trzeba, że mimo iż podróż nie jest tak długa, jak w przypadku autobusów i autokarów, to przewoźnik i tak zadbał o to, by każdy pasażer czuł maksymalny komfort, toteż na pokładzie znajdziemy: WC, rozkładane do pozycji pół-leżącej, szerokie fotele, klimatyzację, wyświetlacze w zagłówkach oraz LED-owe, punktowe światło do czytania po zmroku. Ważne jest także to, że zabierają one jednorazowo niewiele ponad pięćdziesiąt osób, toteż, w porównaniu z autobusami i autokarami, atmosfera podróży, wydaje się wręcz kameralna.

Jeżeli chodzi o rezerwację biletu, należy jej dokonać z możliwie najdłuższym wyprzedzeniem, albowiem ich pula na każdy przejazd jest ograniczona do liczby miejsc siedzących, a ilość chętnych jest zazwyczaj duża. Natomiast przejazdy w obie strony organizowane są codziennie – raz lub dwa razy na dobę.

Najnowsze informacje na https://busy-polskabelgia.pl