Ciekawe torebki papierowe

 

Moja córka w tym roku kończy dziesięć lat. Chciałabym, aby jej urodziny były naprawdę wyjątkowe. Z tego względu organizację imprezy zaczęłam pół roku przed urodzinami. Tyle  rzeczy jest przecież do załatwienia. Poza tym, jeśli chcemy mieć imprezę w naprawdę fajnym miejscu, musimy spieszyć się z rezerwacją, bo potem może być problem. Pozostałymi kwestiami zajęłam się miesiąc przed impreza, było to wystarczająco długo, aby wszystko dopiąć.

Spersonalizowane torebki papierowe

torebki papierowe warszawaNa początku zarezerwowałam więc fajne miejsce na świeżym powietrzu (oczywiście uprzednio ustaliwszy lokalizację z córeczka). A teraz, kiedy impreza już coraz bliżej, zajęłam się kwestią pozostałych tematów. Po pierwsze atrakcje. Dużo atrakcji zapewni miejsce, gdzie urządzimy imprezę, ale postanowiłam skorzystać dodatkowo z usług animatora. Ponieważ chciałabym, aby goście również zapamiętali to niezwykle wydarzenie, przygotujemy dla nich drobiazgi. Każdy dostanie pamiątkę w papierowej torbie. Szybko znalazłam producenta torebek, który zgodził się wykonać pożądany nadruk. Wpisałam po prostu w wyszukiwarkę hasło: „popularne torebki papierowe warszawa„. Tydzień przed imprezą zamówiłam ręcznie robiony, pyszny tort w kształcie lamorożca, jaki jest obecnie na topie. Zaproszenia zaprojektowałyśmy we dwie – chciałam, aby były wyjątkowe. Poczęstunek będzie standardowy: czipsy, paluszki słone, ciasteczka, żelki – to, co dzieci w tym wieku lubią najbardziej.

Mam nadzieję, że impreza się uda i moja córeczka zapamięta ją na długo. Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Goście i pogoda dopiszą i będą to naprawdę cudowne urodziny. Bardzo chciałbym dla mojej kochanej córeczki wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że goście również  miło będą wspominać zabawę.