Ceny reklam samochodowych

Posiadam razem z moim mężem firmę. Jest to biznes rodzinny, który jest u nas przekazywany z pokolenia na pokolenie. Od około dwudziestu siedmiu lat jestem jego prezesem. Była to bardzo prosperująca firma, jednak teraz mamy bardzo duża konkurencję, której z roku na rok przybywa. Stale musimy się rozwijać, żeby wyróżniać się spośród innych.

Jak dopasowaliśmy reklamy samochodowe naszej firmy

reklama na samochodzie cenaMusiałam znaleźć pomysł na nową kampanię reklamową dla naszej firmy. Chciałam poszukać czegoś co będzie bardzo wyróżniało się i dotrze do jak największej liczby osób, które mogłyby być zainteresowane naszymi najnowszymi produktami. Nie wystarczyła już tylko renoma oraz wysoka jakość oferowanych przez nas produktów. Produkowaliśmy zabawki dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Cała produkcja od A do Z znajdowała się w naszym kraju. A jak powszechnie wiadomo rynek często zalewany jest tani azjatyckimi produktami. Nie mogliśmy nigdy konkurować z ich ceną. Po rozeznaniu się w temacie marketingowym postanowiłam postawić na reklamę naszego zakładu i produkowanych zabawek. Z racji tego, że w pobliżu mieliśmy dużo przedszkoli, żłobki i szkoły podstawowe, najlepszym sposobem do znalezienia nowych konsumentów, było reklamowanie się w mieście. Postawiliśmy na reklamę na naszych firmowych samochodach. Na początku musiałam sprawdzić ich cenę, w tym celu wpisałam w wyszukiwarkę frazę – reklama na samochodzie cena. Znalazłam najlepszą ofertę w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Co ważne takie reklamy do przyklejenia na samochód są drukowane pod daną markę pojazdy, a my mamy kilka firmowych aut.

Ostatecznie zamówiliśmy reklamę na samochód do wszystkich naszych firmowych aut. Miała być przyklejona na dwóch stronach oraz na tyle samochodu. Sama reklama była odporna na warunki atmosferyczne i na działania promieni UV – nie blakła od słońca.