Cennik mezoterapii igłowej w salonach beauty

Zabiegi kosmetyczne wykonywane w salonach beauty oraz medycyny estetycznej poprawiają wygląd, a także pielęgnują skórę i ciało. Wykorzystywane w tym celu są profesjonalne preparaty oraz nowoczesna technologia. Jednym z bardziej popularnych zabiegów jest mezoterapia. Zaliczana jest do jednego z wielu zabiegów medycyny estetycznej, która w efektowny sposób poprawia urodę i wpływa na wygląd. Dzięki mezoterapii można przywrócić naturalny i promienny wygląd skórze na bardzo długi czas. Zabiegi przeprowadzane są już od wielu lat, zmienia się jedynie technika oraz preparaty podawane podczas iniekcji.

Atrakcyjne ceny zabiegów mezoterapii mikroigłowej

mezoterapia igłowa - cennikNajczęściej stosuje się preparaty bogate w witaminy i składniki odżywcze, krzemionki i aminokwasy, a przede wszystkim kwas hialuronowy. Kwas jest naturalnym składnikiem występującym w skórze, który w istotny sposób wpływa na gospodarkę wodną i odpowiednio nawilża, poprawiając napięcie i sprężystość skóry. Preparaty wprowadzane są pod skórę za pomocą iniekcji lub specjalnych urządzeń, dermapenów i rollerów. Jednym z zabiegów dających najlepsze efekty jest właśnie mezoterapia igłowa – cennik uzależniony jest od części ciała poddanej zabiegowi oraz prestiżu salonu. Mezoterapia igłowa jest polecana wszystkim, którzy z różnych powodów nie są zadowoleni z kondycji własnej skóry ze względu na zmarszczki lub rozstępy. Zabieg można wykonać na każdą część ciała dobierając odpowiedni koktajl witaminowy lub inny preparat. Najczęściej mezoterapię wykonuje się na twarz celem podniesienia owalu twarzy, zlikwidowania zmęczonej i szarej cery, a także w celu wypełnienia zmarszczek i ewentualnych bruzd. Wykonywana jest także na całe ciało celem usunięcia cellulitu i rozstępów oraz poprawienie jakości skóry. W ostatnim czasie coraz częściej stosuje się ją na owłosioną skórę głowy, zwłaszcza przy wypadaniu włosów i innych chorobach wpływające na stan skóry głowy i włosów. Wstrzyknięte bezpośrednio pod skórą substancje aktywne wzmacniają cebulki włosów, odpowiednio je odżywiają i powodują, że włosy mniej wypadają i rosną znacznie zdrowsze i mocniejsze.

Zabieg jest techniką dosyć bezpieczną i najczęściej wykonywany jest przy znieczuleniu miejscowym ze względu na komfort podczas zabiegu. Należy się odpowiednio przygotować do mezoterapii, a po zabiegu zadbać o skórę unikając preparatów i kosmetyków drażniących i ekspozycji na słońce lub korzystania z sauny. Należy również pić bardzo dużo wody. Zabiegi najlepiej powtarzać w równych odstępach czasu. Dzięki temu można uzyskać lepszy efekt i znacznie wpłynąć na jakość i wygląd skóry. Zabiegi wpływają na procesy odnowy biologicznej zachodzące w skórze i znaczny sposób przyspieszają regenerację włókien kolagenowych i elastyny, a także odpowiednio nawilżają i odżywiają skórę.